Header Ads

YENİ EKLENENLER

2 Ağustos 2019 İstanbul 1.Altılı Ganyan Tahmini (Metin Hoca )


1.ayak: 2 yaşlı tayların maiden koşusunda pist durumlarına baktığımızda bariz şekilde öne çıkan bir tay göremedim.Bu ayağı biraz kalabalık geçeceğim.
Sıralama: 7 - 10 - 5 - 4 - 6

2.ayak: Bursa' da kazandığı koşusunda formunu geliştirdiğini gösteren Tayyiphan kuşkusuz bu yarışın favorisidir.Çok iyi durumunu istenildiği gibi yarışlarına yansıtamayan kısraklar Dırty Gırl ve Puzzle sert rakipleridir.Yarışın bunların dışına çıkmasını beklemiyorum.

Sıralama: 1 - 8 - 10

3.ayak:Son yarışında 2. olurken safkanın rahatlığını çok beğendim.Hedef yaparak geldiği bu yarışını rahatlıkla kazanmasını bekliyorum.Kimden mi bahsediyorum, tabiki Semerkant' tan.Bankomdur.
Sıralama: 3  - Semerkant

4.ayak:Pistteki iyi durumu ve uygun rakipler yanında koşacak olan Metecik favorimdir.Son birincilikleriyle Binbir.yine iyi durumuyla Akaağaç rakipleridir.Yarışın süprizini ilk kez sentetik pistte koşacak olan Ağapersen '  den bekliyorum.
Sıralama: 9 - 5 - 8 - 1

5.ayak: Geçen yıl bu yarışın ilk üç sırlamasını oluşturan safkanlardan Atmaca Beyi, Altıncı His ve Semend ' i eşit şansta gördüğüm koşuda, önlerde ciddiye alınmadığı takdirde bir kez daha rakiplerini uyutarak kendini potoya atabilme potansiyelinie sahip Cevher yarışın süprizidir.
Sıralama : 3 - 2 - 9 - 4

6.ayak:Rakiplerinden çok farklı görünen formda kısraklar Prenses Montana ve Uçan Abla' nın ayırımsız değerlendirilmesinden yanayım.
Sıralama: 1 - 2

33.6 TL.


Bol şanslar...

Hiç yorum yok