Header Ads

YENİ EKLENENLER

07 Ağustos 2019 İstanbul 1.Altili Ganyan Tahmini


1.Ayak : Maiden yarışta ilk defa sentetik piste çıkacak olan 2 adet takip atımı ön planda tutuyorum. İlk şansı 8-Vıa Veneto vereceğim. Daha sonrasında ilk yarışında yine aynı jokeyi Hışman ile koşuya katılıcak olan 5-Gallop to Wın şanslıdır. Son 3.lüğü beğendiğim 4-Freude yazıp rahat bir yarış izlenmelidir.

2.Ayak : Denk atların mücadelesinde ilk şansı bir önceki koşusunda jokeyinin çok geride bekleyip sptint atmaya geç kalarak yarışı 2. tamamlayan 7-Subutay a vereceğim. Daha tecrübeli jokeyi ile bu defa aynı hataya düşmeyecektir. Diğer şsnalı saflanlar ise sırasıyla 2-Duman, 1-Ayderağası ve 4-Kralonur olacaktır.

3.Ayak : Bu koşuda sürekli takibimizde olan fakat yarış içerisinde başarılı olamayan 8-Monshau ilk şanslı isim olacak. Çok sert gruplarda mücadele eden 7-Kasalına bu yarışlarda yıpranmadıysa uygun grupta iyi koşacaktır. Son olarak 3-Kayı Beyi çok formda yazmadan geçmek olmaz.

4.Ayak : Bu ayakta çok cazip bir kısrak önereceğim. Bahislerde değerlendirmek gerekebilir. Koşu hızlı gitmeye aday bir koşu olduğundan dolayı, hem sprint yarışlarında iyi koşan hem de boşboş kilo ile yarışa katılacak olan 10-Unchaned Melody benim bu zorlu koşuda favorim olacak. Jokeyi B.Kılınç sprint mesafesini iyi ayarlarsa güzel bir yarış çıkaracaktır. Diğer tuttuğum kısraklar ise 3-Rıver Gırl, 1-Dublın ve 2-Over All olacak.


İstanbul 2. Altılı Ganyan Tahminleri için Tıklayınız


5.Ayak : Erkek rakipleri ile başa baş mücadele eden kalite safkan 9-Gözyaşı Gecesi dişi grubu yakalamış. Ön gruba ayak uydurmadan yarış içerisinde 5-6 gitmesi halinde düzlükte sürhatli rakiplerini avlayabilir. Küçük kuponlara Alternatif Banko adayımdır. Rakip olarak 1-Derin Sultan ve 3-Öncüpınar önerebileceğim safkanlardır.

6.Ayak : Bence günün en zorlu yarışı olacak. Ne zaman nasıl koşacağı belli olmayan arap atlarının koşacağı bu koşuyu kapatmakta fayda vardır. Sıralamam ise 4-3-6-5-1-2 şeklinde olacak.

Bol Şanslar Dilerim.

Not : Ücretsiz Sitemize Desteğini esirgemeyen arkadaşlara, dostlara ve takipçilerimize tek tek teşekkür ederiz. 


Hiç yorum yok