Header Ads

YENİ EKLENENLER

10 Şubat 2019 Ücretsiz Adana Tahminleri (Furkan Meriç)


FARA FERN: Elazığ ve Diyarbakır yarışlarının ardından buradaki ilk koşusunda aslında bu kadar iyi koşmasını ummadığım kısrak çok daha iyi netice alabileceği yarıştan üçüncü olarak ayrılmıştı. Son metrelerde çok ekstra bir performans ortaya koyan ve güçlü gelen Fara Fern , uzayan mesafede son yarışına oranla daha uygun isimlerin arasında iyi netice alacaktır.


2.AYAK: Aslında gruba baktığımda nereden baksanız en az 7-8 ismin şartlarının kilo farkları ile eşitlendiğini görüyoruz. Fakat buraya o kadar at yazarsam kurgum kötü olacağı için risk alarak 2-3 yarıştır özellikle takip ettiğim bir ismi banko olarak işaretleyeceğim. Bu safkan uzun bir aranın ardından yarış görerek form tutmaya çalışan , katıldığı son koşusunda ise rahat bir şekilde gelmesine rağmen yarışı son 200 metre kala bırakarak kendi halinde bir altıncılık elde eden GENÇALP olacaktır. 5-6 aya yakın süredir start almayan Gençalp , koştuğu üç yarışta da fena bir performans sergilemedi. Bu kadar uzun bir aranın ardında iyi duruma gelip,formda rakipler arasında birincilik elde etmek zaten zor . Fakat son yarışındaki görüntüsünü gördükten sonra en azından risk alarak burada kendisini tek işaretleyebileceğimi düşündüğüm. Sizler şans verdiğiniz isimleri muhakkak ekleyin.

NOT:  Bu yoruma başlarken arkadaşlar bu ismi banko olarak önerecektim fakat vazgeçip başka iki teke yöneldim. Bu yorumlarımı aşağıda belirteceğim...

ALICIKUŞ: Grubun tek dişi ismi olsa da bu kısrağın bu kadar geri planda kalmış olması beni şaşırttı. 58 kilo ile katıldığı Handikap-15 yarışı fotoda veren kısrak daha sonrasında ise , Kısa Vadeli-7 koşuda 1400 metre mesafede üçüncü olmayı başarmıştı. İlk kez uzun mesafeye çıkacak olmasını dezavantaj olarak görmediğim Alıcıkuş kazanabilir. Risk alarak bu kısrağı da oyunumda tek olarak işaretleyeceğim..

AŞEMEZ: Grup içinde 2100 metre ve mesafeyi en iyi koşan isimlerden biri olan safkan katıldığı 10 koşunun ,5'ini kazanma başarısı göstermiş ve toplamda 1.703.900 TL . Yani genel olarak start aldığı koşulardaki performansı bu grubun bir seviye üstünde. Özellikle katıldığı son koşuda önde istediği tempoyu bulamamış ve virajı gerilerde dönmüştü. Sonlarda çok etkili gelmiş olsa da yarıştan üçüncü olarak ayrılmıştı. Bu kez az atlı bu grupta kazanmasını bekliyorum. Rakip arayanlar zaten grup içindeki rakibi belli. Onu ekleyebilirler..ADANA ALTILI TAHMİNLERİ ; 
  
1.AYAK  4.2.1
2.AYAK: 5.GENÇALP // 8.1.6.9.4.2 ///  3.7 
3.AYAK: 7.ALIKUŞ   
4.AYAK: 1.AŞEMEZ
5.AYAK: 4.2  
6.AYAK: 10.11.7.6.12.8.9 

2 yorum: