Header Ads

YENİ EKLENENLER

14 Şubat 2019 Ücretsiz İzmir Altılı Tahminler (Trapper)


TRAPPER 14 ŞUBAT İZMİR  ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

1.ayak :  Günün açılış mücadelesinde zevkli bir koşu olacaktır. Seri isimlere baktığımızda deniz yıldızı,güzinka,Munzur river liderlik için kapışacaktır ben bu koşuda sulu pistte maidendan çıkan 12-PENNYWISE favorim olacaktır. Bu isme diğer sprinter tay olan 2-WATCH ME. Kalitesi bu grubun üzerinde olan 1-DENİZYILDIZI ihmale gelmez.

3.AYAK
:  Son yarışında çok uzun zamandır koşmadığı halde çok gösterişli yarış kazanan 3-BERBATOV o yarışını çıkardığı takılarada borçlu olabilir. Ben tekrar güzel yarış kazanmasını bekliyorum bankomdur.

5.AYAK
:  3-Şart koşuda koşuya baktığımızda bilinen üzere Harunhan ve Power King liderlik için koşunun ilk anlarında sıkı mücadele edeceklerdir bu iki isme sorunlarından dolayı düzenli start alamayan Pan riverin anneden kardeşi olan 6- FOCUS ON GLORY  eklersek bu atta son iki yarışında forma girmek için liderliği almak için çalıştı.bu üç seri ismin olduğu yarışta ben sprinter bir atın kazanmasını bekliyorum. 3-NEON KNIGHT ve 1-RECO birbirinden ayıramadım. 5-VAROLHAN'dan koşunun sürprizini bekleyebiliriz.Kaçak isimlerden kuponda olması gereken isim 7-HARUNHAN olmalıdır.İZMİR  ALTILI GANYAN ŞABLONUM ;

1.AYAK: 
 12-2-1
2.AYAK:   7-6-2-5-1
3.AYAK:   3-BERBATOV
4.AYAK:   2-ALPTUĞHAN /// 5-3
5.AYAK:   3-1-5-7
6.AYAK:   8-14-11-7-6-12-2-9

                               


Hiç yorum yok