Header Ads

YENİ EKLENENLER

14 Şubat 2019 Ücretsiz İzmir Tahminlerim (Furkan Meriç)


1.AYAK: Sevgili kardeşlerim benim ilk ayak aslında çok basit gibi görünse de grup içerisinde önde gitmeyi seven isimlerin olması kafamı karıştırmadı değil. Dolayısıyla ben bütçem dahilimde şablonumda belirttiğim dört isim ile geçeceğim fakat sizler sürpriz yapacak kapasitede olduğunu düşündüğünüz atları ihmal etmeyin. 1 numaralı isim Denizyıldızının koşu içerisinde iyi yer tutamadığı takdirde, performansı da bununla eş değer olarak düşerse , işte o zaman güne farklı bir isimle başlayabiliriz. Sizler bildiğinizi oynamaktan vazgeçmeyin.

BERBATOV: Bugüne kadar 12 kez start almasına rağmen , aralıklarla koştuğu için gerçek performansını da hali ile tam olarak sahaya yansıtamadığını düşündüğüm  safkan burada son katıldığı 1400 metre yarışta ağır kilosuna rağmen,yarışın her metresinde rakiplerine hakim olup kazanırken ben dahil bir çok kişiyi şaşırtmıştır herhalde. Böylesine direnç gösterdiği bir koşuda sağlıklı görüntü içerisinde olduğunu gözlemlediğim safkanın bugün startla beraber aldığı liderliğini son metrelere kadar götürüp tekrar kazanmasını bekleyeceğim.

HARUNHAN:  Bu grubun seviye olarak bir tık üstünde olduğunu düşündüğüm bu safkanda bir diğer banko adayımdır. Öne yürüyecek iki isim daha var grupta fakat, gerektiği zaman bekleyebilen karaktere de sahip olan Harunhan eğer koşacağım derse bugün kazanmaya çok yakın.Burada bariz olarak aklımda kalan Tepecik koşusunda 1900 metre mesafede start alırken yarışın her anında Beceriklihan ile didişmesine rağmen iyi koşan safkan İzmir kum pistinde 16 yarışta , 5 birincilik, 6 ikincilik elde etmiş ve sadece üç kez tabela dışında kalmıştı. İnanın rakip yazmaya elim gitmiyor bu safkana.
RED WİNNER: Arkadaşlar aslında son ayak üstten baktığımızda sürekli aynı derecelerle bitiren isimlerin mücadelesine sahne olacağını görüyoruz. Birbirileri ile başa baş koşan bu isimlerden benim favorim bu safkandır. Açıkçası performans olarak sanki bu ismi diğer rakiplerin 2 adım daha önde gördüğümü belirtmek isterim. Yani son ayak tek geçmeyip at yazacaklar önce şu 11 numaralı ismi yazsınlar . Sürpriz yapabilir.İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ ;


1.AYAK:  7.10.1.11
2.AYAK:  2.1.6
3.AYAK:  3.BERBATOV
4.AYAK:  2.4.3
5.AYAK:  7.HARUNHAN
6.AYAK:  11.8.9.7.2
Değerli arkadaşlar, ben inanın sıkıldım şu DESTEK olun deme konusundan sizlere. Tahmin ve yorumları okuyup dakikalarca benim ve sevgili diğer kardeşlerimin oyunlarına bakıp vakit geçirdikten sonra hemen DESTEK olmadan ve bir TIKLAMAYI çok görerek sitemizden çıkmanız bizim motivasyonumuzu düşüren en önemli etkenlerden biri. 


Yarın yani 15 Şubat İzmir programı için DOLU DOLU yorumlar hazırladım ve 3-4 saatten fazla vaktimi ayırdım, burada beni motive edecek bir durum olmadığı sürece ben nasıl iştah ile işimi yerine getirebilirim. Lütfen biraz daha HASSAS olalım TIKLAMA konusunda. Herkese bol şanslar iyi günler arkadaşlar...2 yorum:

  1. furkan kardeş zamanla destekler artacaktır sen ve ekibiniz bu alemin en dürüst tahmincilerisiniz.yeterki doğru bildiğinizden vaz geçmeyin.başarılarının devamını diliyorum

    YanıtlayınSil
  2. Sağolasın Mücahit abi, Beni tanıyorsun sana kendimi anlatmama gerek yok. Yanımda olduğun için tekrar sağol abi.

    YanıtlayınSil