Header Ads

YENİ EKLENENLER

16 Aralik 2018 Ücretsiz Adana Altılı Tahminleri (Furkan Meriç) - KAZANDIRDI


BOGDANOVİC: Şimdi bu safkanın son iki koşusuna bakıyoruz.GKD aksesuarı ile son iki koşuda start alıyor ve makine de oyalanıyor tamam ama performans olarak bu yılın en temiz koşularını koşuyor. 17 Kasımda 2200 metre mesafede start alıyor virajı 5-6. konumda dönüyor ve önde yüksek tempoda giden isimlerden ötürü sonlarda dama deyip My Tıtanium'a geçiliyor. Daha sonraki koşusunda ise startta 3-4 boy oyalanıyor. Grubun çok gerisinde dönüyor ve bu dakikadan sonra sprint atarak yarışa ortak olmaya çalışsa da stili gereği yapabileceği bir durum yok. Muhteşem bir dördüncülük. Bugün Müslüm Çelik ile start alacak ve son hazırlığını da bu jokeyi ile gerçekleştirdi .Muhtemelen önde temposunun üstüne de çıkacak bir isim yok. Dolayısıyla liderliği alıp son metrelere kadar rakiplerine direnebilir. Bunu da geçtim 2 ya da 3 gitse dahi bu rakiplerine son metrelere kadar direnip kazanmasını bekliyorum.   

OĞUZBOYLU: Start aldığı GRUP koşularda birincilikler elde edememiş olsa da yakın ara elde ettiği dereceleri çok tatminkar olan safkan burada katıldığı son koşuda muhteşem bir birincilik elde etmişti. Öyle ki 1500 metre mesafede 1.43.92 derecesinden ziyade muhteşem görüntü içindeydi. Yani daha bir 100-200 metre olsa yanına asla ve asla at soklaştırmazdı - farkı maksimum seviyeye çekerdi. Son koşusunu kolay kazandığı jokeyi ile bir kez daha start alacak olan safkanın bir kez daha kazanmasını bekliyorum.       

ALBUNEA: Mücahit Bayır ile bambaşka bir görüntü içerisine giren Albunea yine son katıldığı koşuyu kazanırken dikkatimi çekmişti.58 kilo ile katıldığı bu koşuda 1300 metre mesafede start alan ve 15,70 Ganyanı ile günün sürprizini gerçekleştirirken bu kadar çok iyi koşmasını beklemediğim kısrak beni oldukça yanıltmıştı. Yarış içerisinde muhteşem yer tuttu ve tam zamanında öne yürüdü. Kolay kazandığı son yarışının ardından daha uygun grupta mesafesinde start alan kısrağın bir kez daha kazanmasını bekliyorum. 5.AYAK: Kaba kuma çıktıktan sonra farklı bir hale bürünen ATLIKAN burada katıldığı son koşusunda 'bence' tamamen binicisinin kurbanı oldu. Biraz öne yakın takip edebilse kesinlikle çok daha verimli bir performans sergilemiş olacaktır. Son yarışlarını çok beğendiğim BRÜTÜS , özellikle son yarışında öne yakın giderken gayet iyi bir koşu çıkarttı.Bu kez kısalan mesafede aynı taktik ile koşarsa şansı yüksek isimlerin başında geliyor.İlk yarışında kanatlanan KUTUPHAN kazanamamış olsa da iyi yarışlar çıkartacağının sinyallerini verdi. 49 Gün geri çekilme süreci var. Herhangi  bir sorunu yoksa iyi koşacaktır. Yine İstanbul'dan gelen ve buradaki ilk kum koşusunda gayet sağlıklı bir görüntü içerisinde olan SEVMURAT sprintine geç kalmış ve bariyerdibine yakın etkili gelmişti. Aynı yarışı tekrarlarsa iyi sonuç alabilir düşüncesindeyim. Eküri destekli ESENJÖR ve 7 numaralı Acıhayat sürpriz isimlerim.   JUST LOOK: Günün kapanış ayağında detaylara pek inmeyeceğim ama burada dikkatimi çeken bir isimden sizlere bahsetmek istiyorum. Epey geri planda kalmış olan bu isim ilk iki koşusunda Şartlı-4 ve KV-7 yarışlarda mücadele verdi . Zaten bu gruplarda başarılı olmasını elbette beklemek saçmalık olur. Babadan özkardeşi olan Headman 5 koşusunun 3'ünü kazanmış ve kum pistte start aldığı  üç yarışın hepsinde başarılı koşular çıkartmış bir isim. Bu kez çim pist yerine kum da start alacak olan bu safkanın boş kilosu ile farklı bir performans ortaya koyabileceğini düşünüyorum. Kaldı ki grupta çok üst düzey potansiyelde bir isimde mevcut değil. Önce bu ismi oyunlarınıza ekleyin, geri kalan kısımda tuttuğunuz safkanlara şans verin. Günün kapanış ayağı için sıralamam şablonumdadır.   

  ADANA ALTILI TAHMİNLERİ ;  

  1.AYAK: 3.7.11.10.1.6.9   
  2.AYAK:  9.BOGDANOVİC 
  3.AYAK:  8.OĞUZBOYLU   
  4.AYAK:  5.ALBUNEA
  5.AYAK:  2.3.4.6.9 
  6.AYAK:  10.6.4.3.9.8.5 /// 7.1.2 6'lı At İsmi Derece Ganyan AGF
6'lı ganyanda dağıtılacak tutar 2.287.320 t dir. 6'lı ganyan 134,30 t vermiştir.

1 1 - AKILLIOL 1.27.77 11,40 3
2 9 - BOGDANOVIC 2.18.80 2,90 6
3 8 - OĞUZBOYLU 1.39.02 1,40 8
4 5 - ALBUNEA 1.47.32 2,10 5
5 4 - KUTUPHAN 1.27.72 1,40 4
6 3 - KIRDERE 1.29.39 2,75 6

Hiç yorum yok