Header Ads

YENİ EKLENENLER

4 Ocak 2019 Ücretsiz İzmir Altılı Tahminleri (Furkan Meriç) - KAZANDIRDI


KIZILHAN:  Üç ay aradan sonra yarış görerek form tutan safkan özellikle son katılmış olduğu koşu ile şuan ki rakiplerini kıyaslayacak olursak arada dağlar kadar fark olduğunu görüyoruz. Virajdan sonra epey baskı yese de son ana kadar fotoya diri giren bu ismin yarın uygun isimlerin arasında kazanmasını bekliyorum.

ARSLANTURBO: Bir süredir sert rakiplerin arasında boy gösteren ve başarılı performanslar sergileyememiş olsa da bugün bulabileceği en uygun grubu bulan safkanın kazanmasını bekliyorum. Koşuda tempoyu arttıracak isimlerin fazla oluşu şansını arttıran ve son metrelerde etkili sprintini kolaylıkla atıp kazanacağı mesafede start alacak olan bu ismin başarılı jokeyi idaresinde kazanmasını bekliyorum.

DOYOUN HEARTED: Özellikle buradaki son iki koşusunu çok beğendiğimi rahat bir şekilde söyleyebileceğim safkan çok uygun grupta start alıyor. Koşunun temposunu belirleyecek olan tek bir isim var o da Akarca Khan. Düzlüğe kadar bu ismin arkasına yatıp ,virajdan sonra rakibini tuş ederse son metrelere kadar arka gruptan gelecek olan sprinter rakiplerine rahat şekilde direnip kazanabilir. Ufak oyunlarda tek atabiliriz ve bu isme de tek rakip olarak önereceğim isim 1 numaralı AK DIAMOND olacaktır.   

İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ ;


1.AYAK:  4.10.7  
2.AYAK:  9.KIZILHAN  
3.AYAK:  4.3.6
4.AYAK:  1.ARSLANTURBO 
5.AYAK:  2.DOYOUN HEARTED // 1
6.AYAK:  8.9.13.6.3.12.2.7.1 /// 11.4.10.5

 KUPON BEDELİ: 8.19 TL /// 16.38 TL


Hiç yorum yok