Header Ads

YENİ EKLENENLER

5 Şubat 2019 Ücretsiz Adana Altılı Tahminleri (Furkan Meriç) - 431,69 TL KAZANDIRDI


2.AYAK: Start aldığı son yarışlarındaki performansını çok olumlu bulduğum HAKK HANI son start aldığı grupta yakın ara elde ettiği derecesi ile formunu üst seviyelere çıkardığını belli eder gibiydi. Daha önce ağır kilo ile de başarılı yarışlar koşan safkan bugün kazanabilir.Yedi ay aranın ardından start aldığı ilk koşuda birincilik elde eden ve özellikle son koşusunda Hafo ve Panta Rhei gibi iki güçlü isimin arkasında kalırken çok beğendiğim MALONES erkek rakiplerine diş geçirebilir. Son yarışları gayet tatminkar olan ve fotoya kadar iyi bir mücadele örneği sergilediği son koşusundan yakın ara üçüncü olan TEKDALIN İZİ bu kez çok daha hazırlıklı.  Bugün ki binicisi idaresinde iyi yarışlar çıkartan ( 9 koşu - 7 tabela başarısı ) STAR SCREAM ile bir türlü sprintini yetiştiremeyen ALEXANDRAPOLİ sürpriz isimlerimdir.

UNZEN: Seviye olarak grubun iki tık üstünde olduğunu düşündüğüm Unzen için uzun uzun yorum yapma gereği duymuyorum. Zaten AGF sıralamasında da büyük ihtimalle %70'lere yakın bir oynanma oranı çıkacaktır. Böylesine form durumuna sahip safkanın bugün ki rakiplerini geride bırakmaması büyük sürpriz olacaktır. Herkes gibi bende kazanmasını bekliyorum. 

4.AYAK: Startla beraber ön tarafa düştüğü son koşusunda aynı zamanda yarış hayatının ilk uzun metre yarışına da çıkan SUN OF DAY , dıştan gelen Babafırat'ın baskılarına maruz kalmasından ötürü , virajdan sonra öne erken yürüyüp tempo arttırmış ve son 150 metreye lider girdiği yarıştan üçüncü olarak ayrılmıştı. Bu kez grup içindeki rakiplerinin hepsinin sprinter karakterde olması ve mesafe tecrübesi kazanmasından ötürü favorimdir. Rakip olarak gördüğüm tek isim ise; son yarışında yine sizlere çok uzun şekilde bahsettiğim, bir ara kolay bir şekilde rakiplerine hakim olacak izlenimi yaratmış olsa da içteki rakiplerini geçemeyen MADENCİ gördüğü hazırlıklar sonrasında daha iyi koşacaktır. Özellikle Müslüm Çelik son iki idmanında Madenci ile hazırlandı . Buna ek olarak son dört yarışında Evergrande ile başarılı sonuçlar alan jokeyin bu kez bu isimle çalışmış olması da Madenci'yi bana bir adım daha yakın hissettirdi.

5.AYAK: Genel itibari ile kafamda kurduğum senaryo'da bu grubu iki at ile geçmeyi düşünmüştüm fakat iki ön sırada şans vereceğim isim ile ilgili biraz tereddütte kaldığımdan ötürü diğer şanslı gördüğüm isimleri de ekledim. Favorim bu rakiplerine oranla çok daha sıkı isimlerle yarış görmüş olan fakat sprinti ile ilgili iyi idare edilemediğini düşündüğüm ROYAL AVŞAR olacaktır. Dereceli hazırlıkları ile bu kez şanssızlığını kırabilir. Muhtemelen önde temposunu rahatlıkla kurabilecek olan ERTUĞRUL ise favori ismime en ciddi rakip olacaktır. Son yarışını kazanırken 1.32.90 derecesi ile dikkat çeken HAFO ile 1500 metre mesafede grubun en tecrübeli ve başarılı ismi olan FLYING BIRD hayriyetten dinçlik yarışlarını da seven bir isim. Bu dört isimle minimum riske indirgenerek koşuyu geçme çalışacağım.


ADANA ALTILI TAHMİNLERİM ; 

1.AYAK: 5.10 
2.AYAK: 1.7.4.8.6
3.AYAK: 2.UNZEN 
4.AYAK: 6.4 
5.AYAK: 5.1 // / 4.6  
6.AYAK: 5.1.6.4 


Hiç yorum yok