Header Ads

YENİ EKLENENLER

17 Mart 2019 Adana Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


AQUAMAN : Start aldığı ilk koşuda Ankara pistinde Boeing 733 tipi uçak gibi gelen ve 1200 metre mesafede üçüncü olurken ilerisi için umut vermişti. Uzun bir süre geri çekilen ve koştuğu ilk yarışta da gayet akıcı bir sprint atan safkan uzayan mesafede bu kez çok daha iyi koşabilir. Genel itibari ile dinçlik yarışlarını yapan atlar bir yarış sonra kötü koşsalar da bu atın sprintine hayran kaldım. Yazmadan asla oynamam.

SULTANHAN: Bu yıl aslında eski yıllara oranla performansından çok geri düşmüş durumda olsa da katıldığı son yarışlarda sert rakiplere diş geçirmeye çalıştı. Bugün ciddi anlamda kendi kalitesinin çok altında isimler koşuyor. Her ne kadar form olarak düşük bir seviyede olsa da iki gün sonra Kocaelinde koşulacak olan H-17 1200 metre mesafeli yarıştan kayıt sildirip buraya deklare edildi. Rakiplerini geçmesini bekleyeceğim.

4.AYAK: Uzun aradan sonra start aldığı ilk koşuda önde süratli bir çok ismin olmasından ötürü liderliği rakiplerine kaptırıp virajı gerilerde dönmüş olsa da sonlarda muhteşem atakları kendisine ikincilik getiren MİCE MACHO MAN stilinde rakiplerin olmayışından ötürü bu kez beyaz bayrak ayna yapabilir. Son katıldığı koşuyu ağır kilosu ile kazanırken içine şeytan kaçmış gibi yarışın her metresinde su gibi akan PASTOR 'u kendisine tek ciddi rakip olarak işaretleyeceğim.

BİŞKEKHAN: Aslında 4-5 at ile çok kolay geçilecek bir grup fakat bütçemi o kadar yukarı seviyelere çekmeyi mantıklı görmüyorum. Dolayısıyla bu koşuda risk alarak ,grup içindeki rakiplerinden seviye olarak bir adım daha önde gördüğüm ve aradan sonra Adana'da koştuğu her yarışta kendisini beğeni ile takip ettiğim,sizlere de sürpriz konumda iken önerdiğim safkan günün ikinci banko ismidir. Hem grup içindeki en ciddi rakibinin ağır kilo olması hemde alt taraftaki isimlerin bir tık güç olarak kendi seviyesinin altında kalmasını usta jokeyi ile iyi değerlendirmesini bekliyorum.


6.AYAK: Muhtemelen yoğun yağış dolayısıyla kum piste alınacak olan bu koşunun süratli geçmesini bekliyorum. Burada ben iki isim hariç diğer tüm atlara şans tanıyorum fakat yarış saatinden önce buradan bir kaç at pist değişikliğinden ötürü koşmayabilir. Şablonumdaki sıralamayı dikkate alırsınız sevgili dostlarım..

Sevgili Dostlarım hepinize keyifli ve mutlu bir pazar günü diliyorum. Şansınız bol,hırsınız az olsun.
Bizlere Destek olmayı unutmayınız. 
İyi okumalar.ADANA ALTILI TAHMİNLERİ ; 
         
1.AYAK: 1.5.4  
2.AYAK: 10.SULTANHAN  
3.AYAK: 2.7.1.3.5  
4.AYAK: 3.2  
5.AYAK: 2.BİŞKEKHAN   
6.AYAK: 13.14.8.10.6.7.1.5.11.12   Hiç yorum yok