Header Ads

YENİ EKLENENLER

22 Mart 2019 Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


1.AYAK: Bu pistte kazandığı son yarışın ardından beklenilen performansın hiç bir zaman üstüne çıkma başarısı gösteremeyen SON OF UTOPIA bu kez ilave dilbağı aksesuarı ve 25 günlük dinlenme süresinin ardından muhteşem hazırlıkları ile sahne alacak. Koşunun önde muhtemelen yüksek tempoda gidecek olması şansını daha da arttıran safkan net favorimdir. Bu kez  kilo avantajına sahip LARVOTTO ve son yarışında öne erken yürüdüğü için kaybettiğini düşündüğüm R.C favori ismimizin sert rakibi olacaktır. 

3.AYAK: Son yarışlarındaki dereceli işlerini çok beğendiğim HAYAL TUFANI rakiplerine oranla boş kilosu ve uygun grupta favori olmayı hak ediyor. Jokeyi ile uyumlu safkan pisti yadırgamazsa iyi koşması muhtemeldir. Önde istediği tempoyu bulduğu zaman ne denli tehlikeli koşacağını bizlere son yarışında da gösteren ve o gün beni yanıltmayarak yarışı kazanma başarısı gösteren NEYZEN bir kez daha adından bahsettirebilir. Son koşusundaki 1.27.77 derecesi bu grubu geride bırakmak için yeterli. Son iki yarışında sert rakiplerin arasında dişe diş koşma başarısına sahip 1 numaralı K.O.T.S ise rakiplerin hatasını kollayacaktır.

ÖZEKAN: Uzun mesafeye çıktıktan sonra çok daha iyi yarışlar ortaya koyarak gerçek gücünü sahaya yansıttığını düşündüğüm safkan üst üste başarılı koşuların ardından bugün çok daha kolay bir grup bulmuş durumda. 1200 Metrelik galobunda 1.25.0 derecesi ile iyi bir  hazırlıkla koşuda start alacak olan safkanın kazanmasını bekliyorum.

NİNOŞUN OĞLU: Esasen 1400 ve altı mesafeli yarışlarda çok daha kaliteli koşular ortaya koymuş olduğunu gördüğümüz safkan mesafe 1500 metre olduğundan kafamda soru işaretleri bırakmadı değil. Fakat grup içinde kendisine ben üç rakip çıkardım. Bunlar Ağapersen,Özilhan ve Rusdamat. 2 numaralı Uçanbilgin'i ise çok sürprizde tutuyorum. Yani beş at yazsam onu da eklerdim. Velhasıl kelam lafıma devam edecek olursam;sayısal olarak %25 bir şansım var.Şimdi Ninoşun Oğlu'nun son koşularına baktığımızda da bu grubun bir tık üstünde koşular ortaya koyma başarısı gösterdi. Form durumu olarak cidden çok beğendiğim ve yaşına rağmen iyi koşular yaptığını düşündüğüm bir at. 20 TL'lik bir oyun oynayacağım zaten,bu haftada oyun yapmadığımdan ötürü son ayağa kadar gelip bu safkanı bekleyebilirim. Stiline hayran kaldığım aprantisi ile ikinci bankomdur.


KOCAELİ TAHMİNLERİM ;

1.AYAK: 4.6.3
2.AYAK: 2.5.7.4.1.3.8.6
3.AYAK: 
5.3.1
4.AYAK: 4.1.3.2

5.AYAK: 1.ÖZEKAN
6.AYAK: 1.NİNOŞUN OĞLU

Hiç yorum yok