Header Ads

YENİ EKLENENLER

9 Mart 2019 Ücretsiz Dubai Altılı Tahminleri (Metin Hoca)


Dubai karnavalının sonlarına gelinirken seyir yönünden zevkli fakat altlı ganyan açısından zayıf geçmesini beklediğim bir programın bulunduğu bugün sizlere ' merhaba 'diyerek bu sitede ilk kez paylaşacağım yorum ve tahminlerimle yardımcı olmaya çalışacağım.Takdir sizlerindir.


MANGUZİ:Safkan bu pistte aldığı üç startın ikisini kazanırken buradaki rakipleri olan Godolphın ekürileriyle mücadele etmiş,özellikle bu mesafede 1.59.59 derece yaparak kazandığı yarışında Estihdaaf'ı geçerken mükemmel görünmüştü.Bahsettiğim yarışta bugün içine tek rakibi olarak gördüğüm Estihdaaf'a ekürinin 1. jokeyi C.Soumıllon binmiş ve yarışın son metrelerinde safkanını müthiş bir sprint yapmaya zorlamasına rağmen Manguzı'yi geçememişti.Manguzi'nin rakipleri olan Godolphın ekürsinin http://3.ve 4. jokeyleriyle katılacakları bu günkü yarışı da rakiplerine vermeyeceğine inanıyorum.Bankomdur. Rakip arayanlara Estihdaaf.

BLUE POINT: Bu pist ve mesafede katıldığı 1000 m. yarışını 0.56 gibi mükemmel dereceyle ve rahat kazanan safkan için uzun-uzun yorum yazmanın yersiz olacağını düşünüyorum. Bir kez daha kazanacaktır.

GOOD CURRY
: İkinci kez start alacağı Dubai'de safkanımıza ve jokeyimiz Karataş'a başarılar diliyorum.Buradaki rakipleri ekürlerden Muntazah ve Secret Ambıton gibi bu pistin başarılı atlarının yanısıra Amerika'dan gelen kaliteli safkan Axelrod ve ilerleyen yaşına rağmen Heavy Metal .Kısaca safkanımızın işi birhayli zor.Burada yapacağı bir 3.lüğün bile ülkemiz atçılığı açısından ' mükemmel 'sayılacağını düşünmek maalesef bizleri rahatsız etse de ,burada ortaya çıkabilecek başarısızlığın sadece safkanımız ve jokeyimiz özelinde tartışmayıp genel olarak atçılığımızın tartışmaya açılmasından yanayım.


THUNDER SNOW: Geçtiğimiz yılın Dubai World Cup şampiyonu safkan yeniden döndüğü kendi pistinde bu yarış ve sonraki yarışlarında kolay-kolay rakip tanımayacaktır.

DREAM CASTLE: Ekürileriyle birlikte burada kendilerine rakip gösterilen Centruy Dream'i 300 metre daha lehlerine uzayan mesafede rahat bir şekilde geçmelerini bekliyorum.ALTILIM 

12.MANGUZI //13. ESTIHDAAF 9. BLUE POINT 10. 1. 4. 5. 2 2.OLD PERSİAN ve EKÜRİLERİ 2. THUNDER SNOW
9.DREAM CASTLE ve EKÜRİLERİ

50 kuruş.

Dilediğiniz kadar misli değerlendirebilirsiniz.
BOL ŞANSLAR...
Hiç yorum yok