Header Ads

YENİ EKLENENLER

9 Mart 2019 Ücretsiz İstanbul Tahminleri (Furkan Meriç)


BLANCHARD: Aradan sonra start aldığı koşusunda bir anda son 300 metre kala vites arttıran kısrak çok gösterişli bir birincilik elde etmişti. Ben şahsım adına konuşayım; o gün o koşusunu yapmadan önce bu kısraktan çok iyi bir yarış bekliyordum ve beni de yanıltmadı. Nacizane fikrim koştukça daha iyi seviyelere gelecektir ve bu yarışı da mükemmel form durumu ile kazanmasını bekliyorum. 

BATMANASLANI: Uzun aradan sonra start aldığı ilk koşuda formda bir isim olan Torosdağını geçme başarısı göstermese de ne denli kaliteli bir isim olduğunu mücadelesi ile bizlere göstermişti. Daha önce bu gruptaki bütün isimleri geçme başarısına sahip tek isim.  Zor bir koşu olduğunun farkındayım fakat bir şekilde kazanmasını bekliyorum.


AFTER GOLD: Güçlü bir kan hattına sahip olan safkan ilk yarışında hücumda geç kalmış ve Proof Striker'in hemen arkasında yarıştan ikinci olarak ayrılmıştı. O gün kaybettiği isim bir yarış sonra Handikap-14 mücadelede 60 kiloluk sikleti ile Mühendis ve Viareggio isimli atların hemen arkasında bir baş bir boyun fotoya uzanırken kazanacağı mücadeleden üçüncü olarak ayrılmıştı. Dikkatinizi çekerim bu Magnus ,aradan sonra Viareggio koşmuş ve rakibine beş boy fark atmıştı. Kısacası demem o ki ; After Gold uzun mesafede yarış görmenin de verdiği avantaj ile bugün çok daha iyi koşarsa Magnus'a çok sıkı rakip olacaktır. Aradaki uçurum gibi AGF farkı ise sadece sayısal bir değerdir. Dikkat edin. İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ ;

1.AYAK: 3.4.6.5.1.2.9.10  
2.AYAK: 3.11.1.4.7.14  
3.AYAK: 3.BLANCHARD 
4.AYAK: 3.BATMANASLANI
5.AYAK: 4.1.8
6.AYAK: 1.10

Kupon Bedeli:  20 TL


                          Sevgili Dostlarım ; Sitemize DESTEK olmaktan çekinmeyiniz. Sizler için bir şeyler yapmaya çalışan ben ve ekibime teşekkür anlamında bir kaç saniyesini ayıran herkese çok teşekkür ederim.
                         Hiç yorum yok