Header Ads

YENİ EKLENENLER

16 Haziran 2019 Fransa Chantilly Altılı Ganyan Tahminleri (Metin Hoca)Baba olma mutluluğuna ulaşmış tüm dostlarımızın Babalar gününü kutluyorum.

Chantilly yarışlarında 7 li plasenin olduğu 1.koşuda aprantimiz Mertcan Çelik 11 nolu Barhein adlı
safkanla start alacak.Aprantimize başarılar diliyorum.Bizleri en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum...
Fransa yarışları genelde kalabalık ve performansları birbirlerine çok yakın safkanların bir arada koşturulmasından kaynaklı olarak zaman zaman çok büyük süprizlerle sonuçlanabilmektedir.Bu gerçeği dikkate alarak altılı ganyanın bazı ayaklarını bir hayli kalabalık tutarak sonuca gitmeye çalışan bir şablon hazırlayacağım.Şimdiden hepinize bol şanslar diliyorum...

Anador:Bugün 5. startını alacak safkan maiden ve G3 yarılarını kazandıktan sonra gittiği G1 yarışında  3. lük yaparak  geçtiğimiz sezonu ve 2 yaşlılığını tamamlamıştı.Bu yıl 3 yaşa dönerek ve  yaklaşık 7 ay aradan sonra katıldığı yarışındaki 7.liğini gücüne ölçü olarak almıyorum.Daha hazır geleceği bu yarışta benim bankom olacaktır.Mutlaka rakip arayanlara henüz grup yarışları koşmamış olsa da patlama yapmaya müsait Godolphin safkanı Melicertes' i degerlendirebilirler.

Kasaman  // Al Hilalee:Godolphin ekürisinin 2 safkanına karşı Fransa atçılığının bel direği Ağa Han ekürsinin 1 safkanıyla katılacağı bu koşunun iki eküri  dışına çıkmayacağını düşünüyorum.Bahsettiğim safkanların beraberce kuponlarda bulundurulmasından yanayım.

Kısrak koşusunda Aga Khan ekürisinin namağlup safkanı Siyarafına Fransa'nın önde gelen jokeyi C.Soumıllon ile birinci derecede şanslıdır.Bana göre bu kısrağın tek rakibi yine dünyanın en önemli ekürilerinden K.Abdullah' a ait ve hepimizin yakından tanıdığı jokey Dettori ile start alacak olan  Entitle olacaktır.Yarışın bu iki kısrak dışına çıkmasını beklemiyorum.

Pragram içindeki Arap atlarına ait koşuda 3 ayrı eküri 8 atla katılacak,dışarıda 2 at kalıyor onları da yazarak 5 atla yarışın kapatılmasını öneriyorum.


ALTILIM


2 - Anador  
1 - Kasaman  //  2  Al Hilalee
3 - Siyarafına  /// 2 - Entitle
7 - 12 - 4 - 3 - 1 - 9 -  2 - 10 - 11 - 
5 - 9 - 10 - 11 - 15 - 4 - 2 - 16 
2 - 3 - 4 - 6 - 7


72 ytl.


Hiç yorum yok