Header Ads

YENİ EKLENENLER

31 Temmuz 2019 İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


İlk startında üstündekinin ''beceriksizliği'' yüzünden yarışı kaybeden FINAL bugün rakiplerinden bir adım daha öne çıkmış bulunmaktadır. Üstünde yine aynı jokey olması beni biraz tedirgin ediyor olması tek dezavantajı..

NOT: Yorumumun devamında sitemize saldırı yapıldığı için kaldırmak zorunda kalıyorum. Kafamı bozmayın agalar. Daha beterini yazarım. Neyi görüyorsam,neyi izliyorsam ve gerçekleri yazıyorum diye laf yapanlara burdan söz edemediğim için kendilerini şanslı hissetmeliler.

Çok uzun bir aradan sonra start alarak açıklarını kapatan KUTUP , bu kez sevdiği pistte ve uygun isimlerle boy ölçüşecek. Kalitesine güvendiğim safkanın öne düşerek bir solukta yarışı kazanmasını bekliyorum.

Son koşusunu kazanırken yine çok çok iyi duruma geldiği gözlerden kaçmayan PERİ LİNA, 2100 ve üstü mesafelerde çıktığı 6 koşunun sadece birinde ilk iki içerisinde yer alamadı. 

2400 metre mesafede ise üç koşu gören kısrak, Gazi Koşusunda altıncı kalırken, bir koşuyu da kolay kazanma başarısı göstermişti. Yine Ankara'da start aldığı Cumhurbaşkanlığı Koşusunda ise erkek rakiplerin arasında ikinci kalmıştı. Bir kez daha kazanmasını bekliyorum.

İzmir'deki ilk çim pist koşusunu baz almazsak eğer diğer start aldığı iki koşuda da performansının iyi olduğunu düşündüğüm PRENSES GOLDA özellikle son koşusunda 1600 metre mesafede start alırken virajı gerilerde dönmüş ve iyi bir sprint ile yarıştan yakın ara beşinci olarak ayrılmıştı. Bu kez çok daha uzayan mesafede rakiplerinin ağır kilo olmasını da değerlendirip bir şekilde kazanmaya yakın olduğunu düşünüyorum.


İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ ; 


1.AYAK: 2.FİNAL  
2.AYAK: 4.KUTUP
3.AYAK: 1.5.2.4
4.AYAK: 5.PERİ LİNA
5.AYAK: 6.PRENSES GOLDA ///  5.7.2 
6.AYAK: 7.1.2.8.4.3.5.6 

Kupon Bedeli: 2.24 TL  // 9 TL TAHMİNLERE GİREN ARKADAŞLAR SİZLERDEN RİCAM LÜTFEN BİR KAÇ SANİYENİZİ AYIRARAK ŞU SİTEYE DESTEK OLUN. HER PAYLAŞIMDA BUNU SÖYLEMEK ZORUNDA KALIYORUM. LÜTFEN BİRAZ DAHA DUYARLI OLALIM HA DOSTLARIM. BOL ŞANSLARR..

9 yorum:

 1. Basarın ortada baskan kucuk paralar ıyı heyecan sen bize yetersin

  YanıtlayınSil
 2. Karataş içinmi yapıyorsun bu yorumu. Ayıp ediyorsun. Sende zeka olsa böyle yorum yapmazsın. Seninde senin vereceğin oyununda ta .....

  YanıtlayınSil
 3. Sen.kimsin halis abiye bu yorumu yapıyon. Yapma reis şampiyona bunu

  YanıtlayınSil
 4. Halis halis diyenler bitmiş adam bitmiş

  YanıtlayınSil
 5. Burada kötü yorum olarak gördüğünüz şey nedir ? Beceriksizliği yüzünden ilk koşusunu kaybetmedi mi bu at ? Ne hakaret var ne başka bir şey. Düzgün binmesi halinde de rahat şekilde kazanacağını belirttim. OLayı değişik manalara çekmekte üstünüze yok

  YanıtlayınSil
 6. Yorumlarimizi yaparken kimseyi incitmeden yapalim emege saygi

  YanıtlayınSil
 7. Bugün bir kez daha gördükki karataş bitmiş.yol yakınken zirvede bırakmak en onurlu iştir karataş adına!.....

  YanıtlayınSil
 8. Normal.ama karataş bir efsanedir.

  YanıtlayınSil