Header Ads

YENİ EKLENENLER

01 Ağustos 2019 Ankara Altılı Ganyan Tahminleri ( MrNoBody )
1.Ayak : 4 ve yukarı arapların handikap yarışında bütün atların birbirini geçme olasılığı mümkün bana göre. Sıralamam şablondadır.


 
2.Ayak : Bu yarışta kilo farklılıkları ön plana çıkmakta bu atlar bir önceki yarışlarında da 1. ve 2. liği paylaşan 4. Numaralı lapregrina ve 6. numaralı Lucid. İsteyenler 4 numaralı safkanı tek bırakabilirler fakat ben 6 numaranında Müslüm Çelik in tercihiyle şanslı olduğunu düşünüyorum.


3.Ayak : Maiden yarışta ise denk güçteki atların mücadelesini izleyeceğiz. Ben mümkün olduğunca bu koşunun fazla at ile geçilmesi taraftarıyım sıralamam şablondadır.


4.Ayak : Bu ayakta 2,3 ve 4 numaralı safkanların hepsinin şansları önde boş kalmalarına bağlı. Bu kadar kaçak at varken illaki ön grupta sert bir tempo olacaktır. Bu ayaktaki önerilerim  sprinter safkanlar 1 ve 5 numaradır.5.Ayak : 2 numaralı Tancanbey öyle bir gruba düşmüş ki artık bu grupta da kazanamazsa peşini bırakmamız gerektiğini düşünürüm. Önde kaçacak birkaç atın yarışın temposunu hızlandırmasını beklediğim yarışta Tancanbey in net bir sprint atarak yarışı kazanmasını bekliyorum 1. Bankomdur. Emrah bey ben büyük bütçeli oyun yapıyorum diyenler için ise diğer önerdiğim iki safkan 7 ve 5 numaralı safkanlardır.
6.Ayak : 4 numaralı tumbul çiçeğini takip edenler bilir ilk yarışında banko oynamıştık ve bizim yüzümüzü kara çıkartmamıştı. Safkan ikinci yarışında kuma çıktığında tereddüt edip yıkma gafletine düşmüştüm ama kumda daha iyi işleyip beni mahcup etmişti. Bu safkan bu saatten sonra yıkılana kadar bende banko arkadaşlar.

    Altılı Ganyan Şablonum


     1.ayak 1,3,4,6
     2.ayak 4,6
     3.ayak 2,3,4,6,7,8,9
     4.ayak 1,5
     5.ayak 2 banko /5-7 alternatif
     6.ayak 4 banko

     Bol Şanslar


Hiç yorum yok