Header Ads

YENİ EKLENENLER

01 Ağustos 2019 Ankara Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)Saygıdeğer dostlarım merhaba. Daha önceki gibi her koşuya yorum girmek isterdim fakat vakit darlığımdan ötürü bir kaç zaman yorumlarım kısa olacaktır. Fakat elimden geldiğince en iyi şekilde kafamda oluşan şablonu sizlere ''en düşük bütçeli'' şekilde paylaşmaya devam edeceğim.

1.AYAK
: Günün başlangıç ayağında form durumu ve mesafedeki başarılı yarışlarından ötürü iki isim ile geçeceğim. Bu safkanlardan ilki Turbocu olacaktır. Bugüne kadar start aldığı 1400 metre mesafeli 28 koşuda da yarış hayatının en iyi neticelerini elde edip,en başarılı sonuçlarına ulaşmıştır. Bir diğer isim ise 4 numaralı Karaçelik. Yaşça büyük rakiplerinin arasında da başarılı neticeler elde etmeye başlayan safkan, özellikle 1600 metre mesafede 63 kilo katılıp kazandığı yarıştan sonra çok daha iyi işler yapmaya başladı. Kazanmaya yakın olanların en önde gelen isimlerindendir.


HOPEFUL: Startla beraber ön tarafa düşecek isimlerin sayısının hayli fazla olması şansını arttıran kısrak, yarışı gidişatına göre yer tutmasını bilen bir isim. Üstündeki jokeyi ile de gayet uyumlu olduğunu düşündüğüm bu isim sonlardaki ciddi atakları ile kazanabilecek kapasitede. Ben bütçem dahilinde burada tek riski alacağım . Sizler bu isme güvenemiyorsanız başta 5 numaralı Kızım Nilay olmak üzere 4 numara ve 2 numaralı isimleri de ekleyebilirsiniz.

TUMBUL ÇİÇEĞİ: Katıldığı iki koşuyu da kazanma başarısı göstererek yarış hayatındaki geçilmezliğini sürdüren kısrak bugün içinde bir kez daha kazanmasını beklediğim isimdir. Kum pistteki ilk koşusunda usta atlar gibi koşan ve en yakın rakibine 10 boya yakın fark atarken ilerisi için umut vaad eden kısrağın geçilmezliğini devam ettirip zorlu programda güvenilir liman olabileceği kanısındayım.


ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ ; 


1.AYAK: 7.4 
2.AYAK: 8.9.4.6.10.11.2
3.AYAK: 3.7.9.6 
4.AYAK: 1.HOPEFUL
5.AYAK: 1.5.2.3.7  
6.AYAK: 4.TUMBUL ÇİÇEĞİ  
  • Sevgili arkadaşlar; Diğer koşularda sürpriz yapabilecek isimlere gönül isterdi detaylı bir şekilde yer verebilmek ama yorumumun başında da dediğim gibi fazla detaya girecek kadar vaktim olmadığımdan ötürü sizlerle bugünlük buluşmamız buraya kadar olacaktır.
SİTEMİZ İÇİN BİR KAÇ SANİYENİZİ AYIRARAK DESTEK VERMEYİ UNUTMAYINIZ.HEPİNİZE BOL ŞANSLAR DİLERİM..


Hiç yorum yok