Header Ads

YENİ EKLENENLER

03 Ağustos 2019 İzmir 2.Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç) (195 TL KAZANDIRDI)


Sevgili dostlar merhaba. İzmir programına çok ufak bir oyun çıkarttım. 3 Banko isim ile bu şekilde seyredeceğim yarışları. Dün baş farkı ile kaçan İstanbul programı ve perşembe günü son ayakta çok atla kaçan Kocaeli programlarının aksine umarım bugün bir kez daha beşte kalmayıp güzel bir ikramiyeye doğru yol alırız. Kolay gibi duran garip İzmir Altılı Tahminlerinde sizlere bol şanslar diyerek yorumlarıma geçiyorum.

1.AYAK: Günün başlangıç ayağında öne yakın gitmeyi seven Günyeli (58kilogram) ve Ellibeş (52 Kilogram) iki isimden başka süratli ayakların olmamasından dolayı ön tarafta liderliğini hissettirebilecek bir ismin çok şanslı olduğunu düşünüyorum. Özellikle Günyeli ile arasında büyük bir kilo farkı bulunan Ellibeş'in viraja kadar sabırlı olması halinde bu koşuyu da kazanmaya en yakın isim olduğunu söyleyebilirim. Fakat son yarışını çok beğendiğim Ananiya en geride döndüğü yarıştan beşinci olarak ayrılmıştı. Bugün bir kez daha üzerinde D.Palaur var. Hatalardan ders çıkarıldıysa ön tarafı ne kadar çok kaçırmazsa o kadar şanslı olabilir. Son uzun mesafe koşuları tatminkar Pişkin Kız ile Günyeli ise sürpriz isimlerimdir.


KAFKAS DOĞANI
: Yarış hayatının ilk koşusunda çim pistte start alırken daha tecrübeli isimlerin arasında dahi başa baş koşmayı başarmıştı. Bugün grupta %20'lere yaklaşmış bir oynanma oranı olan Hovarda'nın hemen ensesinde biten Kafkas Doğanı düşük AGF oranı ile sürpriz yapabilir. Bugün ki jokeyi idaresinde son hazırlığını yapan safkan günün atom bombası,Dikkat !

EFEBERK: İzmir Altılı Tahminlerimin ilk banko ismi olan Efeberk buradaki son iki koşusunda fena işler çıkartmadı. İki yarışta da rakiplerine oranla kilo dezavantajının hisseden safkan son koşusunda da alışık olmadığı-ilk kez çıktığı-1600 metre mesafede sonları kuvvetli gelmiş olsa da tabela içerisinde kendisine yer bulmayı başarmıştı. Bugün ise hem sevdiği mesafede hemde çok daha uygun isimler arasında,kendisine rakip olacak isimlerinde ağır kilolu olmasından ötürü şanslı olduğunu düşünüyorum. Dolayısıyla bu safkanı risk alarak tek oynayıp bekleyebilirim.

TURKISH LEGEND: İki ay aranın ardından ilk startında verimli işler çıkartamamış olsa da son koşusunda önde liderliğini hissettirip yarışın her anında çok diri bir görüntü içerisinde olan safkan geçtiğimiz yıl çok daha etkili isimlerle boy ölçüşüyordu. Sağlam bir şekilde mücadele ettiği her takdirde bu rakiplerini geride bırakması lazım. O yüzden bu safkanında yanına at yazmak istemiyorum.

SANCARHAN: Kocaeli pistinde virajı çok geride döndüğünden ötürü yetiştiremeyip ikinci olarak kalan bu isim,aynı hatayı ikinci yarışında bu pistte de yapınca tekrar ikincilik ile yetinmek zorunda kalmıştı. Ankaradaki son koşusunda kumu yemeyen ve son 100 metreye kadar yarışın içinde olsa da sonlarda jokeyi tarafından enseye basılan safkanın tamda mesafesinde kazanmasını bekliyorum. İZMİR 2.ALTILI TAHMİNLERİ ; 

1.AYAK: 7.6.8.4  
2.AYAK: 3.4.1.8.2 
3.AYAK: 2.EFEBERK
4.AYAK: 3.TURKISH LEGEND
5.AYAK: 5.SANCARHAN
6.AYAK: 1.4.7.2.5.10.8.9 

Kupon Bedeli :11 TL

 2. 6'LI GANYAN(4/1/2/3/5/10) :195,04 TL vermiştir.
Yorumlarımı okuyan arkadaşlar lütfen Twitter ve Facebook sayfalarından paylaşımım üzerinden RT ve Beğeni atarak oyunların daha fazla kişiye ulaşmasını sağlarsa çok memnun olurum.

Dün programda çifte veriyorum en ince ayrıntısına kadar açıklamalı, onda önceki gün Kocaeli üç banko isim fakat kimsenin umrunda bile değil.Böyle olduğu sürece ben nasıl moralli bir şekilde sizlere zamanımı ayırarak yorum paylaşabilirim?? Lütfen biraz DESTEK Olalım dostlarım .Hem site içi paylaşımlarda bir kaç saniyenizi ayırın,hemde sosyal medya da beğeni ve Rt ile ufakta bir yararınız olabilir.Şimdiden teşekkür ederim. Umarım başarılı bir gün olur.


2 yorum: