Header Ads

YENİ EKLENENLER

06 Ağustos 2019 Elazığ Altılı Ganyan Tahmini ( Metin Hoca )


1.ayak:Deneyimli aprantilerinin idaresinde bu koşuya katılacak safkanlardan Simental benim favorimdir.Son katıldığı yarışındaki 4. lüğünde artık yarış kazanacak duruma geldiğini gördüğüm Sawyer ciddi rakibidir.Ben yarışı bu iki safkan dışına çıkarmayacağım.

2.ayak: Zor bir koşu olmasına rağmen Elazığ performansını beğendiğim Lalezarım ve Atiksemra ön planda tutulmalı.Burada bir yarış görüp pisti tanıyan Berfin Kızı ciddi rakiptir.

3.ayak: Orange Blossom ' un zaman zaman starta kalarak şansını yitirmesi ve Suerto ' nun da herhangi bir sebepten dolayı kötü biraz kötü koşması halinde kimin geleceğini bulmanın mucizelere bağlı olacağını düşündüğüm koşu gözümü korkuttu.Hepsi diyerek risk almayacağım.

4.ayak : Form durumunu beğendiğim Flood Grıl yarışın ağır favorisidir.Ben bu taya burada bir yarış gören Güzel Ünlü ' yü önereceğim.Yarışın bunların dışına çıkmasını beklemiyorum.

5.ayak: 1500 metre mesafede koştuğu yarışını potoda kaybeden Seyrantepe, lehine kısalan mesafede çıktığı gibi bitirebileceği bu yarışı M.Taşkaya idaresinde kazanacaktır.Güveniyorum.

6.Ayak:Bu yarışta tuttuğum safkanları sırası ile şablonumda belirteceğim.


ALTILIM


4 - 3

1 - 3 - 4

hepsi

2 - 4

4 - Seyrantepe

6 - 13 - 14 - 7 - 3 - 8Bol şanslar diliyorum...Hiç yorum yok