Header Ads

YENİ EKLENENLER

10 Ağustos 2019 Ankara Altılı Ganyan Tahmini ( Metin Hoca )


Değerli dostlar,bayram öncesi sizlerle paylaşacağım son yazı olmasından dolayı,hepinizin bayramını kutluyor,esenlikler diliyorum...

Double Dıamond: ilk yarışı şartlı 1 kazanırken usta atlar gibi aksiyon düzen tay daha sonra koştuğu Kv-6 yarışında da çok güvenilmesine rağmen beklentileri karşılayamadı.Henüz 2. yarışı olmasına rağmen son 200 lere kadar rakipleriyle başabaş gelip burada işlemeyince jokeyi de fazlaca üzmeyip kendi halinde bitirmesinie müsade etti.Yalnız benim bu tayda gördüğüm ( mutlaka ilgilileri de görmüşlerdir ) sıkıntı tayın 800 ile 600 arası viraj üzerlerinde kendini dışarı - dışarı atmak istemesidir.Tayın eğer sağ tarafında bir sıkıntısı yoksa içindeki atlardan hafifçe ürkmesinden de kaynaklı olabilir.Viraj üzerlerinde dışına bir tay alarak düzgün şekilde düzlüğe çıkması halinde uzak kazanacaktır.Bankomdur.

Ring Of Fire : Hep iyi durumda ve tabela içerisinde yer aldığı yarışlarını dikkate alacak olursak artık kazanma zamanının geldiğini düşündüğüm safkan usta jokeyiyle bugünkü koşularda en güvendiğim at konumundadır.Bu yarış içerisinde sonlardan kuvvetle gelecek olan Sparrow Hawk 'a direnerek kazanmasını bekliyorum.İkinci bankomdur.

3 yaşlı Arap taylarının şart-1 koşusunda ilk kez start alacak olan Dirilan' ın kardeşini banko olarak düşünmeme rağmen,yarın AGF oranlarında çok yukarlarda çıkması muhtemel bu tayı banko vermekten vazgeçtim.Bir koşsun da görelim durumundayım.Rakipleriyle birlikte şablonda yer alacak.


ALTILIM


2 - Double Dıamond

2 - 4 - 3 - 7 - 6 - 8

5 - 4 - 1 - 6

2 - 1 - 4

5 - Ring Of Fıre

5 - 3 - 1 - 9 - 6 - 7 - 2


35 TL.

Bol şanslar...Hiç yorum yok