Header Ads

YENİ EKLENENLER

10 Ağustos 2019 Ankara Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


Sevgili dostlarım merhaba. Ankara programına üç isim var kazanmasını beklediğim. Dolayısıyla yanlarına rakip yazmadan bugün ''Banko'' oynama kararı aldım. Yorumlara gelecek olursak eğer ,

Son koşularında performansında düşüşler olan Onatkan'ın kum koşusunu ölçü almazsak,son yarışında ağır kilo ile start aldığı yarışta düzlüğe rahat konumda dönmesine rağmen son metreleri hiç işlememişti. Fakat bugün önde tempo verecek isimlerin -olmaması- bununla beraber altta kendi gibi hafif kilolu atlarında bekleme yarışı yapan isimler olması da lehine olan safkan bu yıl iki kez start aldığı jokeyi ile devleşmişti. Bir kez daha üstüne sevdiği jokeyini alan Onatkan'ın startla beraber öne düşüp,koşunun tüm yükünü çekerek yarışı birinci olarak tamamlamasını bekliyorum.


Abidem,Semada Yıldız ve sınıf safkan Diliran gibi bir çok kez yarış kazanma başarısı göstermiş kaliteli isimlerle anneden öz kardeş olan Göklerin Gülü çokta iyi bir eküriye sahip.  Orjin olarak kaliteli bir pedigriye sahip olmasının yanı sıra bu yarış için yapmış olduğu hazırlıkları kusursuz olan Göklerin Gülü idmanlarındaki görüntüsünü buraya yansıtması halinde rakiplerini geride bırakarak kazanan isim olur. Göklerin Gülü'nün Ankaradaki son galobunu izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

TIKLAYINIZ.


Yarış hayatı boyunca koştuğu 109 koşunun 103'ünde tabela içerisinde kendisine yer bulma başarısı gösteren Gümbürgümbür ise bir diğer Banko ismim olacaktır. Ankara pistinde son yarışında neler olduğunu ve yarışı neden Çelikkalkan'a kaybettiğini sizlere açıklayayım. Startla beraber iyi bir çıkış yapamadı,geriye düştü. Önde yüksek tempoda kaçan bir çok ismi de kaçırmamak için son 1200 metre kala jokeyi tarafından teşviklere başladı. 2000 metrelik yarışın ilk 800 metresi hariç geri kalan 1200 metrede sürekli itilip kakılarak yarışı tamamla peşindeydi bu efora dayanamayarak yarıştan ikinci olarak ayrıldı. Bu kez grup içindeki rakiplerinin bekleme yapan stile sahip olmasından ötürü koşunun rölanti tempoda gitmesini bekliyorum. Virajdan sonra Katı Semih'i atlatarak arka gruba direnip günün kazananı olmaya yakın.

ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ ;


1.AYAK: 3.2.4.7.8.5.1.6 
2.AYAK: 7.ONATKAN 
3.AYAK: 5.GÖKLERİN GÜLÜ  
4.AYAK: 2.GÜMBÜRGÜMBÜR 
5.AYAK: 6.1.7.3.5.9 
6.AYAK: 2.6.3.1.9.5

SEVGİLİ DOSTLARIM SİTEMİZE GİRİŞ YAPTIKTAN SONRA BİR KAÇ SANİYENİZİ AYIRARAK DESTEK OLUP ÇIKABİLİRSİNİZ. ÇOK BİR ZAMANINIZI ALMAYACAK. 
ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM. ŞANS SİZLERLE OLSUN.

Hiç yorum yok