Header Ads

YENİ EKLENENLER

13 Ağustos 2019 Ankara 1. Altılı Ganyan Tahmini ( Metin Hoca )


Değerli dostlarım,bayram yoğunluğu içerisinde fırsat bulup yarınki Ankara  1. Altılı Ganyana dahil olan koşuları yorumlamaya çalışacağım.Faydalı olmasını umut ediyorum.

1.koşu : Beraber koştukları yarışta buradaki rakibi Dimitra' ya son metrelerde rahatlıkla hakim olurken ve idman pistinde yaptığı işinde de çok beğenimi kazanan Vamos benim bu koşudaki bankomdur.Bir aksilik olmadığı takdirde kazanmasını bekliyorum.
Sıralama : 2  -  Vamos

2.koşu : Son yarışında çim pistte en dış kulvardan start alıp,doldurarak önlere geldiği koşuyu son metrelerde jokeyinin tayı fazlaca üzmek istemediğinden  kendi halinde tamamlayan Şilan' ın şampiyon Turbo' dan oğlu olan Atardamar benim favorımdir.Rakipleri Silvertay,Güvenağa ve Dizdarım olacaktır.Nazdarım,İki Demir ve Gökdağı yarışın süprizini yapabilecek taylardır.
Sıralama : 2 - 9 - 6 - 11 - 14 - 7 - 5

3.ayak: Formunun zirvesinde olan Jakobin 'in bu yarışta sert rakibi olmasını beklediğim ve tam mesafesine çıkacağını düşündüğüm Lucid'le beraber kuponlarda bulunması tarafındayım.
Sıralama : 1 - 2

4.ayak:Günün zor yarışlarından birisi olan koşuda ağır sıkletine rağmen Hıgh Pressure' u ön planda önereceğim koşuda rakipleri Braccioferro ve Kaıser Soze' dir.Didonato.Lucky Falcon ve King Dadaş yarışın süprizleridir.
Sıralama : 1 - 8 - 5 - 6 - 2 - 9

5.ayak: İlk yarışında yaptığı 5.liğini ve eşgalini beğendiğim tayın ileride özellikle kum yarışlarında çok başarılı olacağını düşünüyorum.Son işinde Turbocu'nun yanında ezilmeden çalışan Karaköprü benim favorim ve alternetif banko adayımdır.Güvenemeyenler yanına kendi tuttukları tayları ilave edebilirler.
Sıralama : 7 - Karaköprü

6.ayak:Form durumları itibarıyla Şehlevent, Akağaç, Özpar, Gökçe Efe, Özyel ve Özreis'in beraberce değerlendirilmesinin rahat bir koşu izlemek açısından elzem olduğuna inanıyorum.Ayırımsız yazalım.
Sıralama : 9 - 1 - 4 - 12 - 7 - 6

35 TL.


saat:23.50


Bol şanslar...


Hiç yorum yok