Header Ads

YENİ EKLENENLER

19 Ağustos 2019 Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


1.AYAK: Günün başlangıç ayağında çok büyük bir risk alıyorum ve yarışta oynanma oranı yüksek iki ismi tercih etmeme kararı aldım. Grup içerisinde 1,2,5 ve hatta virajdan sonra ön grubu baskılayan 4 ve 7 numaralı isimlerden ötürü yüksek tempoda geçmeye aday günün ilk ayağı sürprizle sonuçlanma ihtimali yüksek koşulardan biridir. İyi koşarak bu grupta kazanmasını beklediğim dört isme tahminlerimden ulaşabilirsiniz.


MAKİNİST
: Kısa mesafedeki son yarışında burada anlamsız bir şekilde %40 gibi  yüksek bir AGF Oynanma oranı ile start alırken 1200 metrede sonlarda ciddi ataklar ile gelse de dördüncü olarak kalan safkan bugün için tam mesafesinde günün zorlu koşusunda Bankom olacaktır. Buradaki ilk kum yarışında bariyere yakın atakları çok tatminkar olan Makinist'in bu seferde uygun grupta,uygun mesafede kazanamaması halinde peşini bırakıyorum. Bu kadar rahat koşullar altında kazanmaya yakın. Lıve Your Life ve Steel Matador favorinin hatasını kollarlar.


MAMOSTE-KISABEY: 10 ismin start alacağı bu grupta özellikle bir isim var ki yarışı kazanarak sürpriz gerçekleştirirse çoğu kuponu yatırır. Bu isim 6 numaralı ''Mamoste''. Çok uzun bir aradan sonra Bursa Çim pistte start alırken birinci olan safkanın 5-6 boy gerisinde kalmıştı ve o gün üstünde Kürşat Yılmaz adında bir apranti vardı. Bu kez yarış görmüş olmasının verdiği avantaj ve daha etkili aprantisi ile kazanabilir. Kısa Bey son üç koşudur çim pistte baya farklı. Kaldı ki son koşusunu kazanırken bu grupla da rahat bir şekilde baş edebileceğini gözler önüne serdi. Kum pistte daha önce etkisiz koşmuş olsa da formunun zirvesine olan Kısa Bey ihmal edilmez.


KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ ;

1.AYAK: 6.3.7.4 
2.AYAK: 5.MAKİNİST  
3.AYAK: 12.3.13.9 
4.AYAK: 6.2..3 
5.AYAK: 5.3.7 
6.AYAK: 6.1 KOCAELİ Mesafe-Sıralama Verileri için TIKLAYINIZ

Hiç yorum yok