Header Ads

YENİ EKLENENLER

28 Ağustos 2019 İstanbul 2.Altılı Ganyan Tahmini ( Sabırlı )


Değerli arkadaşlarım kendimede yapacağım İstanbul 2.altılısı için düşüncelerimi buradan sizlerle paylaşmak istedim bir nebze de olsa faydalı olabiliriz inşallah. Vaktim az olduğundan sadece tek yazmayı düşündüğüm at hakkında fikirlerimi belirteyim.

1 ULUDAZ: Yılmazhan ve Alberto ikilisi muhtemelen yarışın süratli gitmesine sebep olacaklardır, yarış ne kadar erken den süratlenirse o kadar avantajlı duruma gelecek olan ULUDAZ sonlarda sert gelerek kazanma şansını yüksek gördüğümden kuponuna tek olarak yazacağım, umarım yarış bizim tahmin ettiğimiz gibi seyir eder bizde tekimizin bitirici sprintini izlerken ayrı bir keyif alırız.

1 VIAREGGIO : Bundan bir önceki yarışında da kuponumda tek olarak yazdığım safkan o gün beni yanıltmış kuponumun yatmasına sebep olmuştu, bugün Db takısı alarak  yine karşıma çıkan bu atı tekrardan kuponuma tek olarak yazacağım, gelirmi bilmiyorum ama biz ilk 5 ayakta cazip atlarla  kuponumuzu son ayağa taşıya bilirsek  ve sonda tekimiz de gelirse bizim  iyi bir ikramiye kazanmamıza sebep olacaktır, zira şuan itibari ile agf de ; 6,42 ile, 6. At konumunda, her ne kadar bende son ayak sendromu olsada ata olan inancımdan kendi kuponunda kesinlikle tek olacaktır. 5 li Ganyan yada diğer ayakları az atla geçip son ayak at yazmak isteyenler olursa rakip gördüklerim sırayla ; 6,4,9,5,7,3,2 dir. Hiçbirşeyin garantisi olmadığını söyleyerek kuponlarınızı bütçenizi zorlamayacak şekilde yapmanızı, önce kendi düşüncelerinizi değerlendirmenizi tavsiye ederim bol şanslar dilerim 👇


İSTANBUL 2.ALTILIM

1.AYAK : 5,7,11,6
2.AYAK : 6,2,1,5,,,,,,,11,3,4,7, 8,12,10
3.AYAK : 1~ ULUDAZ
4.AYAK : 2,5,,,3,1,4
5.AYAK : 1,2,7,6
6.AYAK : 1~ VIAREGGIO

Hiç yorum yok