Header Ads

YENİ EKLENENLER

29 Ağustos 2019 Ankara 1.Altılı Ganyan Tahminleri ( Bartrobel )


-        Verdiği kısa ara sonrasında ki startında koşudan galibiyetle ayrılma başarısı gösteren WANPİR daha sonra ise mükemmel bir performans ortaya koymayı başarmıştı. Suleıman,Başar,Yılmaz Hoca,Taşıyıcı gibi ayağına seri isimlerin bulunduğu koşuda sonlarda yapacağı etkili sprintiyle dağılan rakiplerini bir bir toplayıp fotoyu da önde geçmesini beklediğim ismin koşudan galibiyetle ayrılmasını bekliyorum ve banko olarak öneriyorum..


-        Henüz daha maiden'den çıkmamış olmamasına rağmen kum pistte uzun mesafelerde çok tatminkar performanslar ortaya koymayı başarmış JANSSEN orjin olarakta daha yatkın olduğu çim pisti ve mesafesini bulmuş durumdadır. Bir kaç rakip olarak gördüğüm isim olsa dahi bu safkanın koşudan galibiyetle ayrılması benim için sürpriz olmayacaktır..-        Son koşusunda sert rakiplerinin yanında çok tatminkar performans ortaya koymayı başarmış olan PEARL GEM bu kez koşuyu çok gerilerde takip etmediği taktirde şeytanın bacağını cazip grupta kırmayı başarabilir..
-        Seri stili ile bilinen ve rakiplerinin de geriden gelecek olması en büyük avantajı olan INNOVATION'dan bir beyaz bayrak ayna yarışı izleyebiliriz.
ANKARA 1.ALTILI;


1.AYAK:  3.WANPİR
2.AYAK:  8.4.2,,10.3
3.AYAK:  5.1
4.AYAK:  10.8.7.6.5.3
5.AYAK:  11.7.6,,10
6.AYAK:  8,,3.1

Hiç yorum yok