Header Ads

YENİ EKLENENLER

30 Ağustos Bursa At Yarışı Tahminleri ( Bartrobel )


Birbirine denk isimlerin mücadelesini izleyeceğimiz altılı ganyanın başlangıç ayağında usta pilotu ile adeta bütünleşmiş olan ve son koşusunda da ağır sikletine nazaran mükemmel bir performans ortaya koymayı başaran EFE YÜREK büyük aceleci davranmadığı taktirde özlediği birinciliğine ulaşabilir.


Son koşusunu kazanırken büyük bir sürprize imza atmış olsa da, eski yarışlarına baktığımız taktirde bu grubu geçebilecek kalitesinin kesinlikle olduğuna inandığım MONSHAU önde ki tempoya kendisini kaptırmayıp koşuyu üçüncü, dördüncü konumda takip daha sonra ataklarına sıklık vermesi üzerine kolay bir birincilik elde edecektir.
Mükemmel bir form tutmuş olan Bedwulf ve E.Yavuz ikilisini izlerken hayranlık duyuyorum... Sahaya yüreğini koyan bir Bedwulf izliyorum resmen. Ayağına seri isimlerin olması da lehine olan ikilinin birincilik serisini devam ettireceğine inanıyorum ve banko olarak öneriyorum..Kaba kumda ilk kez start alacak olmasına rağmen rakip olarak gördüğüm isimler olsa da form olarak çok çok daha iyi olan WALTER WHITE pisti yadırgamadığı taktirde tozu dumana katmasını bilecektir!


BURSA;1.AYAK:  9.1.6.5
2.AYAK:  1.4.5.7.8
3.AYAK:  4,,7
4.AYAK:  4.BEDWULF
5.AYAK:  8.1.2.4.5
6.AYAK:  8.5.3.2 !!


Hiç yorum yok