Header Ads

YENİ EKLENENLER

01 Ağustos 2019 Ffos Las Altılı Ganyan Tahmini ( Metin Hoca )


Değerli dostlar,bugün yorumlamaya çalışacağım yabancı yarış programı, Birleşik Krallık olarak geçen ve aslında bizim Galler olarak bildiğimiz İngilterenin batısına düşen bölgedeki şirin hipodromda yapılacak koşuları kapsıyor.Yorumlarımı yarış saatinden yaklaşık 20 saat önce yazdığım için,yarın program üzerinde yapılabilecek herhangi bir değişiklik sonrası güncelleme yapabileceğimi bilmenizi isterim.

Forbidden Land: Hedeflediği bu yarışa hazırladığı 2 tayıyla katılacak olan İngiltere ' nin önde gelen antrenörlerinden R.Hannon' ın istediğini alarak gideceğini düşünüyorum.Taylardan daha hazır olan favorimiz Forbidden  Land katıldığı Cl-2 seviyesindeki koşularda 2. ve 3. lük yaparken bu rakiplerden farklı görünmüştüBu pistte 1200 metre mesafede yapılan yarışların virajsız düzlük yarışı şeklinde koşulacak olması favori tayımızın işini kolaylaştıracaktır..Alışkın olduğu yetenekli kadın jokeyinin idaresinde  yarışı rahatlıkla kazanmasını bekliyorum.Bankomdur.

Ghaith: Şimdiye kadar üç kez start alan safkan yarışlarını Kempton ' da sentetik ve Wolverhampton'
da tapeta pistte koşmuştu. Wolverhamton pistindeki koşusunda sizlere bu safkanı önerirken yaptığım yorumu buraya birkez daha alıyorum:

Ghaith : İngiltere ' nin önde gelen antrenörlerinden Hugo Palmer tarafından hazırlanan safkan benim program üzerinde en güvendiğim safkan olup direk bankom olacaktır..Ağır sıkletle (63.5 kg.) koştuğu Kempton pistinde Cl-4 seviyesindeki rakiplerle yaptığı mücadelesini çok beğendim.Ağır sıkletine rağmen son metrelere kadar kazanır pozisyonda gelmiş,sonlarda maruz kaldığı hafif faullere rağmen yarıştan kopmayarak yakın ara 4. lük yapmıştı.Daha hazır ve daha uygun rakipler arasında kazanmasını beklediğim safkan direk bankomdur.

Yaptığım bu yorumun arkasındayım.Ve hatta çimde daha da iyi koşmasını beklediğm safkanı bir kez daha banko olarak öneriyorum.


ALTILIM

1 - Forbidden  Land

2 - 8 - 6 - 1

3 - Ghaith

1 - 4 - 3 - 5 - 6 - 2

1 - 3 - 2

4 - 1 - 3 - 2 - 5 - 618 TL.


saat: 02.30

BOL ŞANSLAR...
Hiç yorum yok