Header Ads

YENİ EKLENENLER

03 Eylül Ankara 1 ve 2.Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


Merhaba sevgili dostlarım. Vakit buldukça paylaşım yapabildiğimiz bu kulvarda bugün yine Ankara tahminleri ile sizlerle olacağım. Son iki tahminimiz olan Ankara ve İstanbul programlarında güzel ikramiyeleri yakın ara kaçırırken beşte kalmıştık. Umarım bugün çok daha verimli bir gün olur ve kazanma başarısı gösteririz.

BODYGUARD HERO: Katıldığı son yarışlarındaki olumlu izlenimleri bizlere aktaran safkan bu kez çok daha iyi koşabileceği mesafede üstelikte boş kilo ile start alacak. Startla aldığı liderliğini son ana kadar taşımasını beklediğim bu isim birinci altılı ganyanında ilk banko ismi olmayı hak ediyor. 

KAPIDAĞ: Esasında tek verip vermemekte kararsız kalsam da oyun kurmak açısından bir ismi daha tercih etmemden ötürü kararımı bu safkanda kıldım .Son katılmış olduğu yarışlarda aşırı şekilde geri bekleme huyundan vazgeçen ve öne yakın giden Kapıdağ son iki koşusunda da çok iyi neticeler elde etti. Bu kez önde Güzelçocuk ve Ultra'nın arkasında 3-4 gitmesi halinde virajdan sonra ön grupta durabilecek isimleri atlatarak arka gruba dayanmasını beklediğimden ötürü kazanmasını bekliyorum. Umarım istediğim tarzda bir yarış stiline bürünür. Günün en zor koşusunda risk alarak tek atıyorum.

ARTS MAN: Bursa ve İstanbul'da katıldığı son iki koşusundaki performansını çok beğendiğim safkan özellikle İstanbul'da ön tarafta arka grubu uyutunca cezayı kesmişti. Bugün belki önde son yarışına oranla rahat kalamayacak gibi gözükse de yine de geride bırakmasını beklediğim isimlerin arasında start alıyor. 


ANKARA 1 ve 2..ALTILI TAHMİNLERİ ;

1.KOŞU: 5.8.4.7.3
2.KOŞU: 5.3.1.2.6.4

3.KOŞU: 5.BODYGUARD HERO        
1.AYAK:  3.KAPIDAĞ
2.AYAK: 4.3.8   
3.AYAK: 7.4.6 
4.AYAK: 1.ARTS MAN
5.AYAK: 1.6.5.8 
6.AYAK: 3.11.12.1.8.6.10.7 


 
Hiç yorum yok