Header Ads

YENİ EKLENENLER

10 Eylül 2019 Elazığ 1.Altılı Ganyan Tahmini (Metin Hoca)


Değerli dostlar,iki adet altılı ganyan içeren bugünkü programda herzaman olduğu gibi şeffaf bir şekilde,bildiğimi saklamadan 1. altılı ganyana dair yarışları yorumlamaya çalışacağım, yapacağınız kuponlara katkı sağlamasını umut ediyorum.

1.ayak:Arap taylarının maiden koşusunda Maşallah kısrak olmasına rağmen uzayan her mesafede sonlarda yapacağı etkili sprinine dayanacak erkek rakiplerine kolaylıklar dileyeceğim Camuz Güzeli benim favorimdir.Form durumlarını beğendiğim Vedatbaba  ve Ağayusuf yakın rakipleridir.Eküri destekli Neyman yarışın süprizini yapabilir.
Sıralama:8 - 5 - 1 - 4

2.ayak:Son yarışını yapması halinde bu grubu rahat geçmesini beklediğim Ege Güzeli alternatif banko adayımdır.Herhangi bir sebeple eksik koşack olursa Kahraman Kentli ve mesafe biraz kısa gibi görünse de kalitesine inandığım Darth Vader şanslı olabilecek safkanlardır.
Sıralama: 2  //......1 - 3

3.ayak:Bölünen maidenin bu grubunda favorim Baba Gemdin' dir.Esentepeli, Karimanınoğlu sert rakip, Atik Gülü ve Sonsima yarışın süprizleridir.
Sıralama: 1 - 3 - 4 - 6 - 10

4.ayak:Günün zor yarışlarından birisi olarak gördüğüm bu koşuyu mümkün mertebe kalabalık tutmaya çalışacağım.Beklediğim patlamayı heran yapabilecek kapasitede olduğuna inandığım West Grove favorimdir.Ayağına çabuk eküriler ve Marmaray sert rakip konumundadırlar.Yarışın diğer iddialı olmasını beklediğim safkanlar King Of Dıamonds, uygun sıkletleriyle Suerto ve Lusunga' dır.
Sıralama: 4 - 3 - 9 - 2 - 8 - 7

5.ayak:Uzun süredir takibimde olan ve her yarışı olumlu olsa da bir türlü kazanamayan Ünlü Baba bir kez daha favorim ve banko adayım olacaktır.Grubun uygunlaşması ve alışkın olduğu jokeyinin artık bu yarışta önde mi gideceğine yoksa bekleme mi yapacağına yarış içerisinde hızlıca insiyatif alarak ( son yarışlarında jokeyinin karar vermede ağır kaldığını düşünüyorum  )  safkanı fotoya atmasını bekliyorum.
Sıralama: 9 - Ünlü Baba

6.ayak: Seyrantepe yaptığı yarışlarıyla favori olamayı hakediyor.Her türlü rakibe meydan okuyacak forma sahip kısrak Hadrakız sert rakiptir.Potansiyelli bir tay olduğuna inandığım Ümidimsin yarışın süprizidir.
Sıralama: 1 - 2 - 8

Saat: 23:15


Yorum tablomuzdaki altılı tutarı
tek banko ile: 54 tl.
çift banko ile: 18.tl.

Bol şanslar diliyorum...

Hiç yorum yok