Header Ads

YENİ EKLENENLER

11 Eylül 2019 Diyarbakır Altılı Ganyan Tahmini (Metin Hoca)


Diyarbakır yarışlarının 2. gününde herşeyden önce koşuların kazasız belasız tamamlanmasını temenni ediyorum.Geçen haftaki üzücü kazaların bir daha yaşanmaması için de jokey ve aprantilerimizin azami dikkat göstermelerini bekliyorum.

Yurdabak:Elazığ yarışlarında takibimde olan safkan bir türlü gerçek gücünü gösteremiyor, zaman zaman etkili olsa da henüz maidenden çıkamamış olmasına bir anlam veremiyorum.Kalite olarak bu günkü rakiplerinden daha farklı olduğunu düşündüğüm safkana pist ve jokey değişikliğinin yararlı olacağına inanıyorum.Yıldızhan, Fatih Reis ve Equuleus gibi ayağına çabuk rakiplerinin tempolu götürecekleri yarışı gruptan kopmadan takip edip, virajdan sonra da yapacağı etkili sprintiyle bu rakiplerini geçeceğine inanıyorum. Bankomdur.

Nasuhoğlu: Elazığ, Kocaeli, Ankara ve Bursa' da start alan safkan şimdi Diyarbakır' a geldi.Bu pisti çok sevdiğini geçen yıl katıldığı Vali Koşusunu kazanarak ispatlamış olan olan safkan,bugün için de benzer rakiplerle koşacağı yarışı kazanmaya çok yakındır.Yol yorgunluğundan etkilenmediği takdirde çok etkili bir yarış çıkaracağına inandığım safkanı banko olarak öneriyorum.

ALTILIM


1 - 7 - 4 - 2 - 6 - 5

10 - Yurdabak

8 - Nasuhoğlu

3 - 2

4 - 1 - 9 - 8 - 5 - 2 - 12 - 3 - 11

2 - 1 - 7 - 6 - 9 - 12 - 8 - 13 - 14


48 TL.

Bol şanslar...


Hiç yorum yok