Header Ads

YENİ EKLENENLER

17 Eylül 2019 Elazığ Altılı Ganyan Tahmini (Metin Hoca )


Değerli dostlar, dersimize çalıştık.Her zaman olduğu gibi şeffaf bir şekilde bildiklerimizi saklamadan yarınki Elazığ koşularını yorumlamaya çalışacağım, yapacağınız kuponlara katkı sağlamasını umut ediyorum.

1.ayak:3 yaşlı Arapların mücadelesinde benim ön planda şanslı gördüklerim müstesna kısraklar Hadrakız ve Dülucan olacaktır.İlkkez bu pistte koşacak olan Eğil Miri pisti yadırgamazsa diğer şanlı taylardan birisi olacaktır.Yine form durumları iyi olan Özyazar, Kırım Ay ve potansiyelli bir tay olduğuna inandığım Ümidimsin yarışın süprizleridir.
sıralama: 4 - 7 - 3 - 2 - 6 - 9

2.ayak:Bu tür rakiplerle yaptığı koşularında çok başarılı bir performans ortaya koyan Menachem tartışmasız yarışın favorisidir.Eküri destekli  Wın Angel ciddi rakip konumundadır.İzmir' den geldikten sonra burada gördüğü yarışında piste uyum sağladığını gördüğüm Red Wınner yarışın süpriz ismidir.
Sıralama: 4 - 8 - 9

3.ayak:Böylesine mesafeleri seven Hayat Nur, Sonsevincek ve Kurman ilk planda şanslı kısraklardır.Bindalıngülü ve Kısrağıntayı sert rakip olup, bu pistte ilk sınavına çıkacak olan Sevda Türküsü yarışın süprizidir.
Sıralama: 4 - 6 - 9 - 5 - 3 - 8

4.ayak: Burada henüz kazanamasa da yarışları olumlu olan Flood Grıl favorimdir.İlkkez koşacak olmasına rağmen pişkin görünen Gözde Oğlum ve Eküri destekli Marcelo yarışın diğer şanslı taylarıdır.Ben yarışı bu tayların dışına çıkarmayacağım.
Sıralama: 6 - 2 - 3

5.ayak: İlk yarışını bu mesafede kazanarak maidenden çıkan Barikat, daha sonra bu pistin en başarılı tayı Mapro' nun  kazandığı koşuda fazla zorlanmadan 4. olurken, bu yarışı  kazanacağının  sinyallerini verdi.Benim bugün için programda en güvendiğim isim ve bankomdur. Bir beyaz bayrak ayna yarışı beklediğim tay, rakiplerini yanına yaklaştırmadan bunu başaracak kalite ve güçtedir.Yanına rakip yazmayacağım.
Sıralama : 5 - Barikat

6.ayak: Ezeli rakiplerinden pek çoğunun bulunmadığı koşunun temposunu ayarlarak önlerde gidecek olan Tekçapkan sonlarda biraz sallanacak olursa, son sprintiyle sonuca gidebilen kaliteli safkan Altınsima  bunu değerlendirebilecek ilk rakip olacaktır.Son yarışları başarılı olan Birbey bölgenin başarılı jokeyiyle katılacağı koşunun süprizidir.
Sıralama:3 - 1 - 4


Saat: 22.25


48.6 TL.

Hepinize bol şanslar diliyorum...Sıralama:

Hiç yorum yok