Header Ads

YENİ EKLENENLER

18 Eylül 2019 Diyarbakır Altılı Ganyan Tahminleri ( Metin Hoca )


Değerli dostlar,geçen hafta 2. yarış gününde büyük süprizlerin yaşandığı Diyarbakır koşularının 3. gününde takibimde olan safkanları yorumlayarak, yapacağınız kuponlara yardımcı olmasını umut ediyorum.

1.koşu:Ayağına çabuk pekçok safkanın birlikte start alacakları bu koşuda biraz da risk alarak Ünlüoğlu' nu banko olarak önereceğim.Startı iyi almasını beklediğim safkan viraja birkaç boy avanslı girecek olursa sonlarda rakiplerine direnerek kazanacaktır.
Sıralama: 5 - Ünlüoğlu

2.koşu: Arap taylarının bölünen maiden yarşının zor grubu olarak değerlendirdiğim koşuda mümkün olduğunca fazla taya şans vereceğim.
Sıralama: 3 - 1 - 6 - 10 - 4 - 15 - 7 - 14 - 13

3.koşu: Bedia Kız çok iyi formuyla benim favorimdir.Son yarışı parıltılı Şekersevgi ve formunu beğendiğim Dehibe Hanım  sert rakiplerdir.Yarışın süprizini Remilikız ve Gündoğarken' den bekliyorum.
Sıralama: 1 - 5 - 2 - 10 - 7

4.koşu: Yine günün zor ve süprize açık koşusu olarak gördüğüm bu ayağı kalabalık tutmaya çalışacağım.
Sıralama: 10 - 12 - 5 - 7 - 2 - 9 - 13 - 4

5.koşu: Burada koştuğu ilk yarışında start çıkışında yıkılan 2 tayın arasında kalarak kendisi de yıkılma tehlikesi yaşamış, bu badireyi atlatıp  tam yarışa adapte olacağı metrelerde yeniden önünde rakiplerinin yıkılmasını da son bir manevrayla bertaraf ederek düzlüğe çıkmış,burada yaptığı sprintle yarışı ancak 3. tamamlamıştı.Bu talihsizlikleri yaşamasa koşuyu uzak kazanacak durumda olan Sinoş bugün benim direk bankomdur.
Sıralama:12 - Sinoş

6.koşu: Kocaeli' den çok formda gelen ve eküri destekli koşacak olan Eğil Ateşi mesafe uzun gelmezse çok şanslı olacaktır.Bu safkanın eksik koşması halinde Alsima,Yıldızhan,King Of Odessa ve son yarışı parıltılı Toruk Makro yavrusu Alloguard yarışın diğer şanslı safkanları konumundadırlar..
Sıralama: 3 - 1 - 4 - 2 - 5

7.koşu:Burada koştuğu birbirinden güzel 2 yarışını da çok beğendiğim ve ağır sıklet taşımaktan da fazlaca etkilenmediğini gördüğüm Kralınadamı bir kez daha kazanarak yoluna devam edecektir.Banko.
Sıralama: 3 - Kralınadamı

8.koşu:Yine kalabalık geçmeyi düşündüğüm bir koşu.Nedeni de böylesine acemi tayların geçen hafta yaşadıkları kazaları dikkate almamdır.
Sıralama:1 - 3 - 6 - 5 - 7 - 11 - 14 - 8 - 10

9.koşu: Kazazede, Despot ve Oğlum Kayra' nın ön planda değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum.Rakipleri Sancakbeyoğlu,Patoz ve Dallıcalı olacaktır.
Sıralama: 1 - 3 - 4 - 8 - 6 - 9Yorum tablomuzdaki tahminler sıralıdır.Tablodaki safkanları olduğu gibi yazarak yapacağınız kuponlar 90 - 100  TL. civarı tutmaktadır.Bölgedeki yarışların zorluk derecesini dikkate alarak bugün için biraz da zorunlu olarak 50 TL. yi geçirmemeye özen gösterdiğim şablonların bir miktar üzerine çıktığımın farkındayım.Tablomuz bu.Dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.hepinize bol şanslar diliyorum...

Saat: 00:15
Hiç yorum yok