Header Ads

YENİ EKLENENLER

19 Eylül 2019 Ankara 2. Altılı Ganyan Tahmini (Metin Hoca )


Zevkli ve çekişmeli koşuların bulunduğu Ankara' da 2. altılı ganyandan cazip bir ikramiye çıkmasını bekliyor,yapacağım yorumların faydalı olmasını umut ediyorum.

1.ayak: Henüz yarış kazanmayı başaramamış istikrarsız atların birlikte start alacağı koşu ilk bakışta kapamalık bir ayak olarak görünse de, ben takibimde olan ve bir hafta önce aynı şarttaki çim koşusuna bugünkü aprantisi M.S.Çelik ile katılarak adeta bu koşunun galobunu yaptığını düşündüğüm Steel Matador' u biraz da risk alarak banko olarak önereceğim.
Sıralama: 1 - Steel Matador

2.ayak:Kendisini yaptığı yarışlardaki performansıyla ispatlayan Alperenhan tartışmasız koşunun favorisidir.Yalnız yarışlarında sonlarda kuvvetli sprint atıyor olsa da yarış içerisinde önlere erken gelemediğini gördüğüm tayın bu sebeple biraz eksik koşması halinde, idman pistinde çok beğendiğim Surplus ve Yonaguska' nın güzel tayı Trilya' ya büyük fırsat doğacaktır.Bu 3 tayın beraberce yazılmasını öneriyorum.
Sıralama: 1 - 4 - 5

3.ayak: Arapların 4 - şart koşusunda Cibek Oğlu,Daryüz ve Kalfalarbeyi ilk planda kuponlarda bulundurulmalıdır.Rakip olarak,Kapıdağ,Rozemary ve Zeynep Sultan değerlendirmeye alınabilir.
sıralama:3 - 4 - 1 - 5 - 7 - 8

4.ayak: Son koşularına ağır favori konumunda girip kaybeden taylar Fıre Of World ve Bratislava' nın çok şanslı oldukları koşuda, kazanan Contender de ilave edilirse rahat bir yarış izlenebilrceği düşüncesindeyim.
Sıralama: 1 - 2 - 3

5.ayak:İstanbul' daki grup yarışından silinip buraya gelen Aşkabat ile Bursa'daki grup yarışını pas geçip bu koşuyu tercihleyen Duman arasında geçmesini beklediğim koşuyu hata yapmayan kazanacaktır.Beraberce değerlendirelim.
Sıralama: 4 - 1

6.ayak:Maiden koşuya yarışlarını ve idman pistindeki durumlarını dikkate alarak yaptığım sıralamayı vermekle yetineceğim.
Sıralama: 8 - 4 - 6 - 2 - 10 - 7


45 TL.

Saat: 00:15

Hepinize bol şanslar diliyorum...


Hiç yorum yok