Header Ads

YENİ EKLENENLER

19 Eylül Ankara 1.Altılı Tahminleri (Furkan Meriç)


Değerli dostlarım merhaba.Erkenden yayınlama fırsatı bulduğum Ankara 1.Altılı tahminlerim için iki banko isim ile oyun kuruyorum. Verdiğim şablon yine bir paket sigara parasını bile bulmaz. Hesaplamadım ama muhtemelen 15-20 TL arası bir miktar tutuyordur. Gelelim bugün iyi yarış beklediğim ve banko isimler hakkında yorumlarıma ; 

                    Bugün önde rakiplerine hakimiyetini hissettirebileceği bir grup bulan ''Vasily'' beklentilerinden çok üstünde koşarak yarışı kazanabilir. Bu isimden güzel bir koşu bekliyorum. Zaten bu grubu daha önce birden fazla geride bırakmışlığı da var.

                    Günün başlangıç ayağı ise evlere şenlik. Bİr çok isim maiden'a tıkanıp kalmış durumda.Kum pist performansı ise çok iyi olan isimler grupta mevcut değil. Dolayısıyla ne koştukları belli olmayan bu isimlerin mücadelesinde gözüme ilk çarpan ''Game King'' isimli at oldu. Adana'da uzun mesafedeki yarışlarında iyi işler yapmasına rağmen bu piste getirildiği ilk Handikap koşusunda pekte beklenileni verememişti. Fakat o gün yarış içinde bir sorun yaşamış olabilir,şayet bir sonraki dört çim koşusunda da gayet iyi neticeler elde ederken bu rakiplerini geçebilecek işler çıkartmıştı. Bu safkanı ilk önce işaretleyin geri kalan isimlere sonra şans verirsiniz.


                       Altı yarıştır maiden'dan çıkamayan ''Alperenhan'' bugün için kazanıp veda etmesini beklediğim isim olacaktır. Son yarışında viraja yakın dönerken ,güçlü rakiplerinin içinde vasat koşmamıştı. Ama bu yarış hariç,diğer koşularına baktığımda zaten virajı en geride dönüyor.Kazanması güç şekilde yarışlar çıkartıyor. Artık Mücahit Bayır ile altıncı koşusuna çıkacak olan Alperenhan öne yakın gittiği takdirde virajdan sonra bu grubu geçmemesi için hiçbir neden yok.
                   
                      Son startında kısa mesafeden etkilendiği için sonlarda kuvvetli gelmiş olsa da tabela içerisinde kendisine şans bulamayan ''Cibek Oğlu'' hem grubun uygunluğundan ötürü hemde uzayan mesafelerde de fena koşmayacağını düşündüğümden ötürü vasat rakiplerini geride bırakarak kazanabilecek güçte olduğunu düşünüyorum. 
ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ ;
         
1.AYAK: 4.3.6.1.2 
2.AYAK: 3.2.1.6 
3.AYAK: 1.4  
4.AYAK: 5.1.2.3.7.9.6.4 
5.AYAK: 1.ALPERANHAN
6.AYAK: 3.CİBEK OĞLU  

ARKADAŞLAR SİTEMİZE GİREN HERKESTEN BİZLERE DESTEK OLMANIZI BEKLİYORUM. BİR ÇOK KİŞİ EMİNİM UMURSAMIYORDUR BEN VE EKİBİMİZİN SÖZLERİNİ AMA YANIMIZDA OLUP DESTEK OLMAYI DA BIRAKMAYAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM...BOL ŞANSLAR..Hiç yorum yok