Header Ads

YENİ EKLENENLER

21 Eylül 2019 Ankara Altılı Ganyan Tahmini ( Metin Hoca )


Toplamda 40 atın altılı ganyan içerisindeki koşularda yer alacağı bugünkü Ankara programına yaptığım kısa değerlendirmeleri sizlerle paylaşacağım,yararlı olmasını umut ediyorum.

1.ayak: İstanbul' dan giden Şarlo, yarışları başarılı Oktayınoğlu ve Başar' ın öncelikle kuponlara yazılmasını, rakip olarak da hafif sıkletleriyle Atardamar ve Yolaraz' ın değerlendirilmesinden yanayım.
Sıralama: 1 - 2  - 4 - 5 - 6

2.ayak: İdman pistinde yaptığı işlerinde bir hayli pişkin ve tecrübeli atlar gibi kendinden çok emin görünen Granada yarış içerisinde bir aksilik yaşamadığı taktirde kazanacaktır.Banko.
sıralama. 5 - Granada

3.ayak:Birlikte koştukları yarışlarında Sun Of Day' e uzak geçilen El Rapido yarış içerisinde o günkü ağır favori olan Osman Baba tarafından prese maruz kalmış ve temposunun üzerine çıkmaya mecbur bırakılmıştı.Bugün önde kendi temposunu daha rahat kurma fırsatı yakalayacak olan safkan rakibine direnebildiği kadar direnecektir.Beraberce değerlendirelim.
Sıralama: 1 - 2

4.ayak:A.Çelik' li Karaderviş' i başta yazıp, diğer Çelik kardeşlerin bidiği safkanları da rakip olarak düşünelim.Bunların dışında bir at gelecekse o da bana göre The Best Of Time olduğundan 4. at olarak kuponlara ilave edip rahat bir yarış izleyelim.
Sıralama: 2 - 1 - 3 - 5

5.ayak:Tempo koyduğu yarışlarında kendisine takılan rakiplerini bayıltan Kadhan koşunun tereddütsüz favorisidir.Bir Kaizbert yavrusu olan Babaarif en yakın rakip konumundadır.
Sıralama: 3 - Kadhan ........//  1 - Babaarif

6.ayak: Kilo dağılımındaki uygunluktan kaynaklı  iyi dengelenmiş bir koşu olan son ayağa hepsi diyerek ez cazip olanın gelmesini bekleyeleim.
Sıralama: H e p s i


Tek banko: 39 TL.
Çift banko : 19 TL.

Bol şanslar...Hiç yorum yok