Header Ads

YENİ EKLENENLER

23 Eylül 2019 Bursa Altılı Ganyan Tahmini (Metin Hoca )


Değerli dostlar, Yarınki Bursa koşularını dilim döndüğünce yorumlamaya çalışacağım,yapacağınz oyunlara faydalı olmasını umut ediyorum.

1.ayak: Uygun sıklet avantajına sahip Eyüpşah ile formunu yükseltme çabaları içerinde olan Has arasında gördüğüm yarışa, İstananbul koşuları başarılı Super Steel ve kum çim ayırmadan başarılı koşan Andiamo da katılabilir.Burakşah koşunun süprizidir.
Sıralama:6 - 5 - 2 - 1 - 4

2.ayak: Burada kazandığı şartlı 5  yarışından sonra gittiği İstanbul çiminde beklentileri karşılayamayan Kaizbert yavrusu Çelikmavi yeniden döndüğü sevdiği pistte bu rakipleri yanına yaklaştırmadan kazanacaktır.Direk banko.
Sıralama: 2 - Çelikmavi

3.ayak:İstikrarsız tayların beraber start alacağı koşuya hepsi diyerek risk almadan rahat bir yarış seyretme tarafındayım.
Sıralama:H e p s i

4.ayak:Starta fazla oyalanmadığı takdirde bu grubu rahatça geçecek yetenekte olan Enesin Oğlu ekonomik kupon  yapan  ve risk almayı seven dostlar için önereceğim alternatif bankomdur.Bu tayın kötü koşması durumunda rakipleri şablonda sırasısıyla yer alacaktır.
Sıralama: 2 - Enesin Oğlu  ///  6 - 5 - 1 - 7

5.ayak:Form durumları itibarıyla Kaizbert yavruları İt May Rain, Malakka ve grubun kaliteli safkanı Amankaya' nın ön planda şanslı olduğu koşuda Aslandikeni ve Günyeli sigorta olarak yazılmalıdır.
Sıralama: 7 - 4 - 5 - 2 - 1

6.ayak:Son yarışını çok beğendiğim ve önde tempoyu belirleyip, geriden gelecek güçlü rakipleri olsa da bunlara safkanı her yönünüyle ezbere bilen, kazanma fırsatı bulduğu zaman bunu en akıllıca değerlendiren jokeyi N.Şen' in  katkılarıyla Lizardon' un bu koşuyu kazanmasını bekliyor ve banko olarak öneriyorum.
Sıralama: 9 - Lizardon

Saat: 23.05


Bol şanslar...
Hiç yorum yok