Header Ads

YENİ EKLENENLER

26 Eylül 2019 İzmir Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


 Sevgili dostlarım merhaba. Çok zor bir İzmir programı var ki neredeyse iki koşu hariç diğer dört koşuda start alacak atlar birbirine denk durumda gözüküyor. Ben bu program için iki takibimde olan ismi sizlere ''Banko'' olarak önereceğim. Kupon Bedeli yine 15-20 TL arası bir miktar. Zorluk derecesi hayli yüksek olan programda bütçenizi zorlamadan inandığınız atları da göz önünde tutarak kupon oluşturmanızı tavsiye ediyorum.
Yorumlarıma geçecek olursak ; 

1.AYAK: Günün başlangıç koşusu program içerisinde en zor yarışlardan biri. Fakat ben burada risk alarak çok iyi yarış yapmasını beklediğim iki isim ile geçeceğim. Koşunun önde yüksek tempoda gidecek olması grup içerisinde şansını çok çok arttıran ''Star Force'' kocaeli pistinde kazanırken eski görüntüsüne dönüyor izlenimi vermişti. Yarış gördükçe çok daha iyi neticeler alabilecek kapasitede olan safkan daha önce burada KV-8 Fethiye koşusunu kazanmıştı. Bunu bir kez daha tekrarlayabilir. Bir diğer kazanmasını beklediğim isim ise son yarışında sonlarda etkili gelse de dördüncü olarak kalan 8 numaralı ''Vıctory Rhythm'' olacaktır. İzmir kum pistinde çok daha etkili yarışlar çıkartan safkan kısa sprintini sonlara saklaması halinde kazanan isim olabilir. Risk alıyorum arkadaşlar ilk ayaktan dediğim gibi birbirine denk atlar ve süratli bir çok isim mevcut. Farklı bir netice de çıkabilir.

DEMİRHASAN: İlk koşusunu kazanırken ilerisi için çok daha verimli işler çıkartacak izlenimi veren bu isim bir süre geri çekilmiş ve yarış görmemişti. Bu pistte katıldığı son yarıştaki,son metrelerde yapmış olduğu sprintini ve performansını beğendiğim Demirhasan bu kez çok daha uygun rakiplerin arasında koşuya ağırlığını koyarak yarışında kazananı olabilir. Önde Sığacık'ı çok fazla kaçırmayarak yarış içerisinde güzel bir yer tutarsa koşunun da kazananı olmaya yakın.

LOZAN: İzmir kum pistindeki dört yarışında da tabela içerisinde yer alırken bu sene güzel işler yapar diye düşündüğümüz Lozan ardından start aldığı iki koşuda da beklenileni verememişti. Belli ki böylesine güzel işler yapan bir ismin sorunları oldu ki bu performans düşüklüğünden sonrada ilgilileri kendisini geri çekti.106 günlük aranın ardından start alacak olsa da uzun zamandan beri eksiksiz idman görüntüleri ve dereceli işleri ile koşacak olan safkanın etkili bir dinçlik yarışı yaparak kazanmasını bekliyorum.


İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ ;
         
1.AYAK: 8.10
2.AYAK: 8.12.4.9.3.10.11.6
3.AYAK: 6.5.3.4
4.AYAK: 2.DEMİRHASAN
5.AYAK: 6.5.3
6.AYAK: 5.LOZAN5.AYAK 7 Numaralı ''İSTANBUL ATEŞİ'' oyunlarımdan çıkartılmıştır ve 2.AYAK 6 Numaralı ''CEYLİNSU'' eklenmiştir. 

SON GÜNCELLEME:16.
55
 SİTEMİZE DESTEK OLMAYI UNUTMAYIN DOSTLARIM . HERKESE ŞİMDİDEN BOL ŞANSLAR DİLİYORUM

Metin Hoca'nın İzmir Tahminleri için tıklayınız

Hiç yorum yok