Header Ads

YENİ EKLENENLER

27 Eylül İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


Arkadaşlar vaktimin azlığından ötürü bankom hariç geri kalan dört ayağa bir şey belirtemedim. Fakat sıralamam tuttuğum isimlere göre listelenmiştir.
Hepinize bol şanslar diliyorum. FIRTINAKASIM
: Uzun mesafeli yarışlarda çok daha iyi koşarak başarılı olabilecek potansiyelde olduğunu düşündüğüm Fırtınakasım,İstanbul pistinde koştuğu üç yarışta da tabela içerisinde yer almayı başarmıştı. Özellikle 1400 ve üstü mesafelerde performans olarak çok daha verimli işler yapabileceğine inandığım ve bugün içinde önde kendisine rakip olacak isimlerin tempo veren süratli isimler olduğunu varsayarsak iyi bir bekleme koşusu yaparak sonlarda kazanan isim olacağını düşünüyorum. 


Geldik günün son koşusuna. Yani şu grupta sizlere tek verebilmek ayrı risk ve o atın yarışı kazanmasını ise apayrı his. Uzun zamandan beri sürekli Hanım Hanım takibimde. Ankara,İstanbul ve İzmir pistindeki yarışları olsun.Kıskaca aldığımdan beri kendisinden hep bir adım daha öne çıkan rakiplerine geçildi. Fakat bugün yine kendisinden çok ahım şahım üst düzey rakibi mevcut değil. Özellikle belirtmek isterim ki İstanbul'da katıldığı son yarışlarda (Uzun mesafedeki koşusu hariç) gerçekten yarış içinde aldığı sonuçlar ile bu grupla baş edebileceğini gösterir gibiydi. Dolayısıyla da bugün HANIM HANIM kendisi ile bir çok kez koştuğu jokeyi idaresinde kazanmaya çok yakın olduğunu düşünüyorum ve sizlere günün ikinci banko ismi olarak öneriyorum. 
İSTANBUL 2.ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK: 7.8.2.3.12 
2.AYAK: 2.6.11.5.12 
3.AYAK: 2.1.8.3 
4.AYAK: 4.6.2 
5.AYAK: 2.FIRTINAKASIM
6.AYAK: 14.HANIM HANIM
Hiç yorum yok