Header Ads

YENİ EKLENENLER

Farkındalık - Veliefendi'de Omurilik Felçlileri Günü Koşusu

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği tarafından geçtiğimiz yıllarda ilan edilen ve her yıl 5 Eylül '' Omurilik Felçlileri Günü'' olarak kutlanacak olan bu önemli günü ''Türkiye Jokey Kulübü'' de unutmadı. Bu önemli gün Veliefendi Hipodromunda ilk kez düzenlenecek olan koşu vasıtasıyla Çarşamba günü anılacaktır. Beş ismin start alacağı bu önemli koşuya katılımda bulunacak Arap atları ise fotoğraftadır. 
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği omurilik felçlilerinin tıbbî, meslekî, ekonomik, sosyal sorunlarının çözümü ve yeni omurilik felçlilerinin oluşmaması için hizmet vermek amacıyla 1998 yılında kurulmuştur.

Resmi sitesine gitmek için bağlantıya TIKLAYINIZBir çok kişiye bağış toplayarak yardım etme amacı güden ve umutlarını diri tutan bu derneğin resmi sitesi üzerinden sizlerde bağış yaparak farkındalık yaratabilirsiniz.Ayrıca sizlerde bu web site üzerinden Spastisite,Omurlik Felci,Osteoporoz gibi hastalıkların oluşum aşamasına ve alınması gereken önlemler hakkında bilgi sahibi olup potansiyel bir hastalığın önüne geçmiş olabilirsiniz.

https://tofd.org.tr/ sizlerde Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği sitesini ziyaret etmeyi  ve buradaki bir çok kampanya,bağış, ulusal ve uluslararası projeler hakkında bilgi almayı,Omurilik felcine neden olabilecek durumları ve önlemleri de araştırmayı unutmayınız.


Furkan Meriç...

Hiç yorum yok