Header Ads

YENİ EKLENENLER

8 Eylül 2019 İstanbul 1. Altılı Ganyan Tahmini


1.Ayak : Bayan binicilerin yarışacağı bu koşuda Cumartesi günü Kırcaali ye binip ikinci olan jokey Mathilde Bourillon un biniş stili özellikle dikkatimi çekmişti. Bugün ise yarış gidişatı Leh’ine gidecek olan 6-RÜZGAR ile koşacak. Ben ilk şansı bu ata vermek istiyorum. Tabiki zor bir koşu olacağından dolayı fazla sayıda ata şans vermekte fayda vardır.

2.Ayak : Süratli bir tempoda gideceğini düşündüğüm Bu ayakta geriden etkili geleceğini düşündüğüm 8-REY ve 3-SILVER WOLF bu ayakta benim olmazsa olmaz safkanlarım olacaktır.

3.Ayak : Beklentilerin çok büyük olduğu 1-CALL TO VICTORY için fazla söze gerek duymuyorum. Kazandığı müthiş koşular ile Banko olmayı hak ediyor.

4.Ayak : İlk çim koşusunu kazanırken çok başarılı bulduğum Lovely Breeze yavrusu 7-TRUBUTE TO JOSS etkili koşabilir. Bomboş kilosu be son zamanların yıldız aprantisi Mertcan Çelik ile yarışa katılacak olan 10-STAR DANCER mutlaka kuponlarda bulunmalıdır.

5.Ayak : Yarış başlar başlamaz liderliği alıp yanına kimseyi yanaştırmadan koşuyu kazanacağını düşündüğüm 1-RHYTHM DIVINE günün ikinci bankosu olacaktır.

6.Ayak : Şahsi olarak 1-BALDEMAR a büyük bir sempati duyuyorum. Eşgali müthiş olan safkanı ilk koştuğu yarıştan beri yaZarım. Bugün yine startla birlikte yarışın yükünü çekecek olan safkan favorim olacak. Tek ciddi rakibi üst gruplardan gelen 5-KENNOBI olacaktır.

1.Altılı Şablonum :

6-2-4-1-8

8-3-2-7-6-1-4

1 Banko

7-10-5-2-4

1 Banko

1-5

Tutar : 29,40 TL

Bol Şanslar, Keyifli Pazar’lar Dilerim.


Hiç yorum yok