Header Ads

YENİ EKLENENLER

20 Eylül 2019 İngiltere Newcastle Altılı Ganyan Tahmini ( Metin Hoca)


Değerli dostlar, bugün İngiltere Newcastle koşuları içerisinde banko olarak önereceğim 2 safkan hakkında bilgi verip, diğer ayaklarda tuttuğum atları sıralı olarak şablonda vereceğim.Yapacağınız oyunlara katkı sunmasını umut ediyorum.

Marvel:Daha önce ikisi çim ikisi de sentetik pist olmak üzere 4 yarışa katılan safkan bunlardan 3 tane ikincilik çıkarmayı başarmıştı.Özellikle son yarışında bu pistte 2.lik yaparken son metrelere kadar kazanır pozisyonda  olup, sonlarda rakibe dayanamayarak kaybettiği yarışını çok beğendiğim Marvel bugün yetenekli aprantisiyle kazanmaya çok yakındır.Banko olarak yazılmasını öneriyorum.

Zingaro Boy: İngiltere' nin önde gelen antrenörlerinden H.Palmer tarafından hazırlanan safkan Kempton pistinde katıldığı ve bugünkü rakiplerinden daha iyileriyle yaptığı mücadelede fena olmayan bir görüntü ortaya koymuştu. Daha sonra geldiği ve bu pistle aynı ( tapeta ) yapıda olan Wolverhampton pistinde yaptığı 2. liğini de çok başarılı bulduğum safkanı banko olarak önereceğim. Kendisine çok uygun rakipler ve mesafede start alacak olan safkanın kazanmasını bekliyorum.

ALTILIM

7 - 5 - 6 - 9 - 8

6 - 3

1 - Marvel

5 - 10 - 4 - 1 - 2 - 6 - 13 - 3

4 - Zingaro Boy

1 - 3 - 5 - 6 - 7 - 9  - 8 - 13 - 1036 TL.


Hepinize bol şanslar diliyorum...Hiç yorum yok