Header Ads

YENİ EKLENENLER

21 Eylül 2019 İngiltere Wolverhampton Altılı Ganyan Tahmini (Metin Hoca )


Amerika yarışlarının artık bizi bıktırdığı bu aralar üst üste  karşılaştığımız İngiltere programları yabancı yarışları takip eden bir yarışsever olarak beni hayli memnun etti.Her zaman olduğu gibi dilim döndüğünce yarışları yorumlamaya çalışacağım, faydalı olmasını umut ediyorum.

1.ayak:Altılı ganyanın ilk ayağını  oluşturan 2 yaşlı tayların şatış koşusu oldukça süprize açık görünüyor.M.Botti' nin hazırladığı ve apranti idaresinde start alacak olan Amnaa bu pistte katıldığı yarışında düzlükte tampon yiyip faullere maruz kalmasına rağmen yarışı 3. olarak bitirmeyi başarabilmişti.Bu yarışın önde gelen safkanıdır.Rakipleri Bu pistte Cl-5 seviyesinde  katıldığı  koşuyu
son metrelere kadar forse eden ve son 100 mt. içerisinde temposunu kaybederek 5. tamamlayan Bezzas Lad, ilkkez böylesine pistte startalacak olan ve pisti yadırgamayacaklarını düşündüğüm Amazon Prenses ve Mr Fudge olacaktır.Yarışın süprizi iyi jokeylerle start alacak olan safkanlar Chromium ve Sparling Breeze' dir.
Sıralama: 1 - 2 - 9 - 6 - 11 - 7

2.ayak: Ekürisi Khaaberah ile beraber ağır favori olarak katıldıkları Kempton pistindeki koşuda 2 rakibe geçilse de güçlü ekürisini geçip 3. olan Godolphin' in kaliteli safkanı Zahee usta jokeyiyle bankomdur.
Sıralama: 2 - Zahee

3.ayak:Al Maktoum Ekürisine ait kısrak Warning Fire Üst gruplardaki çim koşularından geliyor ön planda şanslıdır.Böylesine pistleri iyi koşan Made Of Honour sert rakiptir.Yine üst üste kazanırken formda görünen İmage Of The Moon bir kez daha kazanabilir.
Sıralama: 1 - 2 - 4

4.ayak: Performansları birbirlerine çok yakın olan safkanların katılacağı  Cl-6 seviyesindeki bu koşuya sadece sıralama vermekle yetineceğim.
Sıralama:6 - 3 - 4 - 1 - 8 - 11 - 9 - 10

5.ayak: İlkkez koşacak Godolphin tayı Ya Hayati ve bunun gizli ekürisi konumundaki Turumpet Man' in yeterli olacağını düşündüğüm koşuda bu 2 tayı beraberce kuponlarda bulunduralım.
Sıralama: 7 - 6

6.ayak:Üç formda safkanın üç kaliteli jokeyle katılacakları altılı ganyanın son ayağındaki koşunun  bunların dışına çıkmasını beklemiyorum.
Sıralama: 7 - 8 - 10

43.2 TL.


Saat: 02:45


Bol şanslar diliyorum...
Hiç yorum yok