Header Ads

YENİ EKLENENLER

26 Eylül 2019 Southwell Altılı Ganyan Tahmini (Metin Hoca)


Değerli dostlar,İngiltere' de kum ( sentetik,tapeta ) yarışlarının yapıldığı pistler içinde en çok süpriz sonuçların alındığı Southwell koşularına merak ve takip edenleriniz için değerlendirmelerimi paylaşacağım.

Convene ///  Royal Context :  Grubun pahalı taylarından olan ve kardeşlerinden kazanan safkanların fazla olmasından dolayı, ve de bu yarışa çok hazır durumda getirecek eküriye mensubiyetini de artı bir avantaj olarak gördüğüm Convene favorimdir.Bu taya tek rakip bu pistte koşup, yarışın ilk metrelerinde önünde oluşan 3 lü setten bir türlü kurtulamayarak bunların gerisinde 4. olurken beğenilen Royal Context olacaktır.Beraberce değerlendirelim.

Land Of Winter: Son koşusunu bu pistte yapan safkan, jokeyinin " haydi " dediği yerde rakiplerini uzak farkla ayırırken daha iyi gruplarda bile iş yapacağını göstermişti..Bugün benzer rakiplerle yapacağı mücadeleden de kazanarak çıkmasını bekliyorum.Banko.

Catapult /// Queen Of Kalahari : Bir hafta önce bu pist ve mesafede koşulan yarışın revanş mücadelesi şeklinde geçmesini  beklediğim koşuda, geçen hafta rakibin içinde kalarak bir türlü istenilen sprinti yapamayan Catapult' un bugün aynı hatayı yapmayacağını düşünüyor ve kazanmaya yakın safkan olarak görüyorum.Tek rakibi geçen hafta kazanan Queen Of Kalahari' dir.


ALTILIM


5 - 7 

12 - 7 - 9 - 3 - 1 - 5 - 8

7 - Land Of Winter

4 - 8 - 2

9 - 7 - 5 - 6 - 10 - 8

13 - 12


25 TL.

Bol şanslar...


Hiç yorum yok