Header Ads

YENİ EKLENENLER

03 Eylül 2019 Elazığ Altılı Ganyan Tahmini (Metin Hoca)


Değerli dostlar,bir hafta tatilden sonra yeniden Elazığ programını değerlendirmek üzere beraberiz.Yapacağım değerlendirmelerin yararlı olması umuduyla...

1.ayak: 3 yaşlı İngilizlerin maiden yarışında üst üste yaptığı 2.liklerinde formunu koruduğunu gördüğüm Denizhanbey ciddi rakipleri olmasına rağmen benim banko olarak önereceğim safkan olacaktır.Şimdiye kadar koştuğu yarışlarında 80.000 tl. kazanca ulaşmış olan safkan, ayağına çabuk rakibi Fight Fıghter' ın süratlendireceği koşuyu usta jokeyinin idaresinde sonlarda yapacağı etkili sprintiyle rahatlıkla   kazanmasını bekliyorum.Bankomdur.
Sıralama: 2 - Denizhanbey

2.ayak: Günün zor koşularından olan 14 handikap yarışında son yarışını çok beğendiğim ve eküri desteği de mevcut olan Altın Kafes favorimdir.Rakipleri iyi durumuyla Amigdala, sıkleti rakiplerine göre biraz ağır olsa da Wıld West, yine bu koşuda farklı koşmasını beklediğim Suerto ve Com Lider olmasını bekliyorum.
Sıralama: 5 - 10 - 1 - 4 - 11

3.ayak: Günün en önemli yarışı Elazığ Belediye Başkanlığı Koşusunda, geçen yıl Es Barbaros'a geçilerek 2. kalan Maktayman' ın bu yılki formunun daha ileri düzeyde olduğunu düşünüyorum.Bu yılki 3 yaşlılardan rakibi konumundaki safkanlar Lombardi ve Tulparhan' ın  form durumları çok iyi olsa da ben Maktayman' a güçlerinin yeteceğine inanmıyorum.Diğerlerine de üstünlüğünü kabul ettirmiş olan safkan, olağanüstü bir durum yaşanmadığı sürece bu yarışı kazanmaya çok yakındır.
Sıralama: 6 -Maktayman

4.ayak: Günün zor koşusuna mümkün olduğu kadar fazla safkanı yazarak geçmeye çalışacağım.Sırasıyla değerlendirebilirsiniz.
Sıralama: 1 - 7 - 10 - 2 - 5 - 6 - 3

5.ayak:Yarışları fena görünmese de 11 koşudur kazanamayan ve artık kazanacağı bir koşu arayışı içinde olan  Ünlü Baba, süratli rakiplerinin yüksek tempoda götürmelerini beklediğim yarışta sonlara doğru yine kendisi gibi bekleme yapacak safkan Simental' la buluşup birincilik mücadelesine girişecektir..Sonlarda güçlü kalanın kazanmasını beklediğim koşuda iki safkanı da beraberce değerlendirelim.
Sıralama: 7 - 5

6.ayak:Koşular istediğmiz şekilde gelişip şablonumuzu son ayağa getirebilirsek,altılıyı burada bırakmamak için son ayağa hepsi diyelim ve bizim için en hayırlısının gelmesini bekleyelelim. Bu ayağı kapatıyorum.
Sıralama: H e p s i

02-09-2019
saat:23.20

Yorum tablomuzdaki altılı ganyan tutarı: 42 TL.

Hepinize bol şanslar diliyorum...


Hiç yorum yok