Header Ads

YENİ EKLENENLER

02 Ekim 2019 İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


                          Herkesin şansının yanında olacağı ve bol kazançlı bir gün geçirmesi dileği ile dostlarım. Yine İstanbul programında günün kapanış ayağında sizlere muhtemelen AGF Tablosunda gerilerde kalacak olan bir ismi banko olarak öneriyor olacağım. Umarım bu zor programda istediğimiz gibi gerçekleşir sonuçlar. 

5.KOŞU:  Aslında yorum hazırlayıp hazırlamamakta kararsız kaldığım bir yarış olsa da burada Ankara'dan gelecek olan ve ilk kez sentetik pist deneyimi yaşayacak olan 9 numaralı ÇİVİCİ'den iyi bir yarış beklediğimi belirtmek için sazı elime almaya karar verdim. Eğer önde istediği tempoyu bulabilirse yarışında kazananı olabilir. Çim pistte gerçek performansının altında koştuğunu düşündüğüm KORKMAZEFE uygun kilosu ile yarışı da çok çok arka sıralarda takip etmezse günün sürprizini yapabilir. Burada Gökhan Kocakaya ile start aldığı ve sonlarda çok etkili geldiği yarışı beğenimi kazanmıştı. Sentetik pistte kendisini diğer rakiplerine oranla kanıtlamış olan GÜNEŞİ GÖRDÜM ve ROMANOLUR ikili ise diğer tercihlerimdir.

SPECTACULAR SWORD : Bir süredir sürekli takibimde olan kısrak önde yüksek tempoda kaçan isimlerin olmasından ötürü ilk 800 metreyi 0.58 - 0.59 gibi derecelerle geçtiği yarışlarda neredeyse ya tabela içerisinde kalmış ya da saliseler ile  tabela dışarısında yer edinmiş. Şöyle bir gerçek var ki günün kapanış ayağı olmasını geçtim 20 ismin start aldığı yer koşu zaten birbirinden zordur. Risk almamın sebebi bugün için önde kendi temposunu ortaya koyması halinde gerçekten de arka gruba dayanabilme kapasitesine sahip olduğunu düşündüğüm bu kısrağın yarışı kazanamaması için hiçbir olumsuz neden görmedim. Şartlı koşudaki son yarışını baz almazsak eğer son 4-5 yarışında oldukça beğenimi kazanan bu ismin yarış içerisinde önde baskı yemediği takdirde yarışında kazanabileni olacağını düşündüğümden ötürü günün en zor koşusunda sizlere banko olarak öneriyorum.


İSTANBUL  2.ALTILI TAHMİNLERİ ; 


1.AYAK: 8.1.2 
2.AYAK: 9.8.1.2
3.AYAK: 3.4 
4.AYAK: 3.5 
5.AYAK: 5.6.1.7 
6.AYAK: 15.SPECTACULAR SWORD 
Hiç yorum yok