Header Ads

YENİ EKLENENLER

03 Ekim 2019 İzmir 1. Altılı Ganyan Tahmini (Metin Hoca)


İki altılı ganyan oyunu oynanabilecek bugünkü İzmir koşularında 1. altılı ganyan içerisindeki safkanlara yapacağım yorumların  oyunlarınıza  katkı sunmasını umut ediyorum.

1.koşu: Bu koşu özelinde fazlaca yorum yapmayacağım.Uzun zamandır yarış kazanamamış olmasına rağmen her yarışını bana göre başarılı koşan ve 5 gün önce çim pistte koşup adeta bu yarışın galabunu yapan Kışlalı, kendisini ezbere bilen jokeyi O.Ş.İrtiş  idaresinde bu koşuyu kazanmaya çok yakın olan isimdir.Direk banko.
Sıralama: 4 - Kışlalı

2.koşu : İlk kez start alacak olan tayların ayaklarının düz basmasını dileyerek içlerinde  uzun süredir hazırlanan ve idman pistinde pişkin duran Antepli Kayra, Victory Lap ve Mendip Han rakiplerinden bir adım önde görünseler de Hadsiz, Son Of Zu ve de King Of Utkun' u da yazarak bu ayağı sağlama alma tarafındayım.
Sıralama: 1 - 9 - 3 - 7 - 5 - 2

3.koşu: Bu grubun içinde yeterince ciddi koşuya katılıp 650.000 TL. ikramiye toplama başarısı göstermiş kısrak 5 gün önceki yarışından etkilenmediği takdirde bu rakiplerini  yetenekli apranti idaresinde kolay geçecektir. Wrıte To Ellie 2. bankomdur.
Sıralama: 5  - Wrıte To Ellie

4.koşu:  İkili tayların şartlı mücadelesinde  koşu Kara Dadaş, Hard Flood, Rhythm Of Powder arasında gibi dursa da, gereksiz bir İstanbul seyahatı yapan Hüsni ve yarış kollayan Elibar da ihmal edilmemelidir.
Sıralama: 5 - 3 - 8 - 4 - 2

5.koşu: Ekürisiyle birlikte Varolhan, form durumunu beğendiğim  War Reason, sıkletleri biraz ağır olsa da Ağa Dadaş ve Kara Mehmet arasında geçmesini beklediğim koşuda iyi ellerde bakılan kısrak Run For Rüya süpriz adayımdır.
Sıralama: 8 - 6 - 1 - 2 - 4

6.koşu:Altılının son ayağında şimdiye kadar gösterdikleri performanslarını dikkate alarak, Süerdem, Favori Kız ve  Muhsin'i  ön planda şanslı olabilecek safkanlar olarak görüyorum.Uygun sıklet avantajıyla Daimon ve Sebahat yarın süprizleridir.
Sıralama: 2 - 4 - 1 - 7 - 10


52.5 TL.

Saat: 23:30

Bol şanslar...Not: İlk ayaktaki bankomu güvenli bulmayanlar, beşli ganyan kısmını değerlendirebilirler.

Hiç yorum yok