Header Ads

YENİ EKLENENLER

11 Ekim 2019 Bursa Altılı Tahmini ( Metin Hoca)


Çekişmeli ve zevkli mücadelelere tanık olacağımız Bursa koşularına yapacağım yorumların faydalı olmasını umut ediyorum.

1.ayak: Aprantisine rağmen Kasmanbey ' in favori olduğu zorlu koşuda, uygun sıkletleriyle Kaizbert yavruları Mavizafir, Coşgel ve süratli safkan Ekiner rakiplerdir.Son koşusunu kazanırken beğendiğim Arslandikeni süpriz yapabilir.
Sıralama: 2 - 10 - 6 - 8

2.ayak: İstanbuldaki bir önceki 1600 mt.koşuda son sprintini çok beğendiğim  kısrak Sensiz Olmaz benim  favorimdir.Peş  peşe koşu bitiren kısraklar Crazy Chıck ve Filibeli sert rakiptirler.İstanbul' dan formda gelen Nippon, Derin Diyar ve Dırıty Gril  sağlam kuponlarda bulunması gereken safkanlardır.
Sıralama: 8 - 4 - 5 - 1 - 2 - 3

3.ayak:Bursa çim pistini  seveceğini yaptığı  3.lüğünde gösteren  Cumhuriyeli,  daha tecrübeli olarak katılacağı bugünkü koşusuna İzmirde kayıtlı olduğu bir koşuyu  da pas geçerek  geliyor. İlgililerinin burayı tam hedef yapmalarıyla kazanmasını beklediğim tay bankomdur.Ben yanına rakip yazmayacağım.
Sıralama : 2 - Cumhuriyeli

4.ayak: Böylesine gruplarda koştuğu yarışlarını kazanmasını bilen Oradinaro tartışmasısız favoridir.Süper Steel ve çimi biraz eksik gibi bilinse de Behramkale favoriye ciddi rakiptirler.
Sıralama: 1 - 6 - 3

5.ayak: Bu koşu benim çalışmalarımda Dortmund kazanmazsa hepsi şeklinde çıkıyor.Burayı kapatarak süpriz bir safkanın kazanmasını bekleyeceğim.
Sıralama: H e p s i 

6.ayak:Altılının son ayağında gönlüm hep babası Karadeniz' e  ellerimle havuç, elma yedirdiğim Yahyabey Gülünde  olsa da,  uzayan her metre mesafenin babasına çok benzeyen bu kısrak için de sorun olacağını düşünüyorum. Geçen koşusunda 1300 mt. de sonlarda yüklense de mesafenin yetmediğinden  ancak  koşuda 2. kalan Karavaş' ın  yeniden döndüğü sevdiği pistte bu rakiplerini geçmesini bekliyorum..Banko olarak yazalım.
Sıralama: 1 - Karavaş


45 TL.

Bol şanslar...Hiç yorum yok