Header Ads

YENİ EKLENENLER

12 Ekim 2019 Ankara Altılı Ganyan Tahminleri (Furkan Meriç)


                  Bu kez ciddi rakipleri ile arasında kilo farkı diğer koşularına oranla pek fazla olmayan Döver önde istediği tempoyu bulacağı yarışta beyaz bayrak ayna yapabilir. İstanbul'da son yarışında da sizlere uzun uzun bahsettiğim Starbir o gün için kazanamamış olsa da iyi koşmuştu. Etkili binicisi idaresinde bir kez daha iyi koşabilir. Kendisine çok uygun bir grup bulan Yırtlaz ve  bir türlü kazanmıyor olsa da  son yarışlarında kıpırdanmalar olan Özyel ise bu tip temposuz yarışlarda öne yakın gittiği takdirde adından söz ettirecektir. Yarış hayatına iyi bir başlangıç yapan Karamustafa ise ilk kez çıkacağı çim pisti yadırgamazsa günün sürprizini yaparak çim pistte de seriye devam edebilir.

                Çim pistte katıldığı iki yarışta da beşinci olurken iyi işler çıkartan Sümel Han muhtemelen önde yavaş tempoda gidecek olan bu yarışta da iyi bir netice alabilir. Startla beraber alabileceği liderliği,ya da Madenci'nin arkasında bekleyip iki numara gitmesi de kendisi için lehine olan safkan direnerek çim pistteki ilk birinciliğini alabilir. Rakip olarak gördüğüm tek isim şablonumdadır. 


PRIOR: Ankaradaki son koşusunda ekürisinin fedailik yapmasına rağmen Ardaşah'ı ekarte edip geçemeyen Prıor bugün için çok daha farklı koşmasını bekliyorum. Bu kez startla beraber ciddi anlamda önde temposunu hissettirmek isteyecek rakiplerin olmasından ötürü son metrelerde çok daha etkili gelebilecek olan kısrak, İstanbul'da katıldığı son Grup yarışta da kazanabileceğin rakiplerin arasından ikincilik ile yetinmişti. Şartların lehine olduğunu düşündüğüm Prıor günün ilk banko ismidir..


HOT CHOCOLATE: Bugün ki jokeyi idaresinde katıldığı son yarışta virajdan sonra önde boş kalan rakibini kaçırmamak için epey çaba harcayan ve son ana kadar yarış içerisinde olsa da koşudan üç boy fark ile ikinci olarak ayrılan bu isim günün ikinci banko ismidir. Bu kez ayağına seri rakibi olmayan ve son yarışındaki gibi 2-3 grubu takip ederse virajdan sonra arkadan gelecek rakiplerine de direnebileceğini düşündüğüm safkan kazanmaya yakın. 


ANKARA 2.ALTILI TAHMİNLERİ ;

             
1.AYAK: 1.4.2.9.10
2.AYAK: 2.9.8.4
3.AYAK: 3.6
4.AYAK: 9 //  
5.AYAK: 1 //  
6.AYAK: 2.5.8.9.1

Kupon Bedeli: 14 TL Hiç yorum yok