Header Ads

YENİ EKLENENLER

15 Ekim 2019 Diyarbakır 2.Altılı Ganyan Tahmini (Metin Hoca )


Değerli dostlar, bölge yarışlarında takibimde olan pekçok safkanın yarınki Elazığ koşularını tercih ettiklerini ve yarınki Elazığ koşularına " iddialı " yorumlarım olacağını şimdiden belirterek bugünkü koşuların yorumuna geçiyorum.

2.ALTILI


1.ayak: Buradaki son yarışını beğendiğim Şeşenbeyi, iyi ellerde olan ve biraz arası olsa da dinçlik yarışı yapacak olan Zaferinoğlu ve formunu beğendiğim kısrak Atik Gülü arasında geçmesini beklediğim koşuyu bu 3 tay dışına çıkarmayacağım.
Sıralama:5 - 7 - 9

2.ayak: İlkkez bu pistte koşacak Alişirin Oğlu benim favorimdir.Elmasınkızı, Vedatağa, Fırtına İbo ve Dallıcalı sırasıyla rakipleridir.
Sıralama: 9 - 6 - 3 - 1 - 4

3.ayak: Geçtiğimiz sezon bu pistte KV-7 yarış kazanmış olan  ve formu bu grubu geçmeye yetecek düzeyde görünen Yalazbeyinden etkili bir koşu bekliyorum.Bankomdur.
Sıralama: 5 - Yalazbeyi

4.ayak: Son koşusunda çok güvenmeme rağmen aprantinin etkisizliğinden 2. kalan Ran favorimdir.Rakipleri Alyanaklım, Eğil Ateşi, üstün süratiyle Fedai olacaktır. Luxor Gril ve Gülmatra koşunun Süprizleridir.
Sıralama: 11 - 12 - 1 - 2 - 13 - 3

5.ayak: Yarışlarını inandırıcı bulmadığım Kantos Baba birkez daha favorimdir.Yılmaz Hoca, Şubat iki,Şubat Üç sıkı rakiplerdir.Formda kısraklar Agrin ve Uğurgülü süprizlerdir.
Sıralama: 5 - 4 - 3 - 1 - 13 - 14

6.ayak: Altılının son ayağı apranti koşusunda bölgede çok başarılı  olan ve hatta diğer illerimizdeki yarışlarda şans verilmesi halinde bu illerimizde de başarılı olacğına inandığım Caner Tepe ile start alacak olan Nizami favorimdir.Eküri destekli Suerto bana göre tek rakibidir.Beraberce değerlendirelim.
Sıralama: 8 - 4


54 TL.

Bol şanslar...


Hiç yorum yok