Header Ads

YENİ EKLENENLER

16 Ekim 2019 Elazığ Altılı Ganyan Tahmini (Metin Hoca)


Her zaman olduğu gibi yarınki Elazığ koşularını aklımın yettiği, dilimin döndüğü ölçülerde yorumlamaya çalışacağım.Yapacağınız kuponlara katkı sağlamasını umut ediyorum.

1.ayak: Altılının ilk ayağı zor bir koşuyla başlıyor.Buraya mümkün olduğu kadar fazla at yazarak geçmenin yararlı olacağını düşünüyorum.
Sıralama: 9 - 7 - 4 - 3 - 5 - 2

2.ayak: birinci ayak için söylediklerimin burası için de geçerli olacağını düşünüyorum.Son yarışını kazanan ve dün Adana' da kayıtlı olmasına rağmen burayı tercih eden İstanbul House ilk atım, Supreme, eküri destekli Let Me Pass yakın rakipleridir.Startta fazla oyalanmaz ise Orange Blossom, uygun sıketleriyle Marmaray ve Amigdala yarışın süprizleridir.
Sıralama: 2 - 3 - 4 - 8 - 12 - 10

3.ayak: Sabrinin Atı şimdiye kadar ortaya koyduğu performansı ile favori olmayı hakediyor.Burada 2 yarış gören Demiryaylası ve yine burada 1 yarış gören gruba göre kaliteli safkan Şahingözden farklı bir yarış gelebilir.
Sıralama: 1 - 4 - 9

4.ayak:Bölgede bu yıl çıkan tayların en sınıfı olan Mapro ( bana göre ) gereksiz bir Ankara seyahatı yaparak sert gruplarda denendi.İstenilen yarışları yapamayan tay yeniden üstünlük kurduğu rakipleriyleriyle koşacağı bölgeye getirildi.Bu maceranın tayı biraz " üzmüş " olacağını düşünsem de kalitesine istinaden banko yazılmasını öneriyorum.
Sıralama: 2 -  Mapro

5.ayak: Uzun süredir takibimde olan Mirberri ile Ağayusuf arasında gördüğüm koşuda sonlarda diri kalanın maidene veda edeceğine inanıyorum.Beraberce değerlendirelim.
Sıralama : 3 - 1

6.ayak: Son yarışında startta oturarak derecesz kalan Menachem' in  normal çıkması halinde çok şanslı olacağı koşuda, eküri destekli Red Winner ve Win Angel' ın sert rakip olmalarını bekliyorum.
Sonları kuvvetli Warrior Woman ve Göncübey  yarışın süprizini yapabilirler.
Sıralama:7 - 2 - 10 - 8 - 1 

54 TL.

Saat 23:45 


Bol şanslar...


Hiç yorum yok