Header Ads

YENİ EKLENENLER

20 Ekim 2019 İstanbul Altılı Tahminleri (sabırlı)


İstanbul 6 lı Ganyan düşüncelerimi sizlere faydalı olur temennisiyle buradan paylaşmak istedim,  kendi kurgunuzu bozmadan burdan ekleme çıkarma yaparak değerlendiriniz lütfen

1.AYAK : Şuana kadar ki performanslarına ve forum durumlarına göre ; 7,6,8 ilk ayak kuponunda yer vereceğim safkanlar olup, ilk ayak riske girmek istemeyenler ; 10,4,9,,, sıralamasından bütçeleri dahilinde ekleme yapabilir.

2.AYAK : Performans olarak 4 BAŞ HÜKÜMDAR  yarışın da haklı favorisi, fakat zor kazanan bir isim olmasından dolayı benim  bu koşuda ilk şanslı gördüğüm isim 5 EYMENEGE 'dir. Son çim yarışını görmezden gelirsek 18-09-2019,, 1500 sentetik pistte BAŞ HÜKÜMDAR ın kazandığı koşuda jokeyi M. Kayanın etkisiz kaldığını düşünüyorum, o gün için aralarda kalmaz atını zamanın da dışarılara ala bilse bana göre daha farklı sonuç olabilirdi, bugün için ; 3 te 2 yaptığı jokeyi ile koşuyu kazanabilir alternatif tek adayım dır, küçük kupon yapacak arkadaşlar tek olarak değerlendire bilirler, birazdaha yüksek kupon yapacak arkadaşlar içinse sırayla ; 9,3,4,,,,,,2,11,8,10,1,7 sıralamasından ekleme yapabilirler.

3.AYAK : Genel görüş gibi ; 1,4,2 den 1 tanesinin kazanmasını bekliyorum

4.AYAK : Gücünü ve kalitesini ispat etmiş Arap atalarımızın katılacağı 1500 mt sentetik pistte koşulacak yarışta 4 DİLİRAN başta olmak üzere, 1 AŞEMEZ, 5 TALİPHAN, 3 DENİZİM şanslı olduğunu düşündüğüm safkanlar dır.

5.AYAK : Kağıt üzerinde ağır favori çıkan atları, yüksek ikramiye hedefim olduğundan rakipleri ile yıkmaya çalıştığımdan bu ayakta riske girip tek atmayı düşündüğüm at; 2 ALBERTO dur, Rakipleri konumunda ki, 4,5 in kısa sürede olsa ara vermiş olmalarından, 1 'e mesafenin kısa gelebileceğini düşündüğümden  eliyorum, geriye rakip olarak 3 ve 6 kalıyor, onlara da başarılı jokeyi ve son derece formda oluşu ile hakim olup kazana bileceğini düşünmemden Kuponuma  banko olarak yazıyorum.

6.AYAK : Güç ve kalitesi ile diş geçirebileceği rakiplerin yanında 9 PASTORAL SENFONİ, diğer ayakları kalabalık tutup kuponumuzu son ayağa taşıyalım diyenler için alternatif tek olarak değerlendire bilirler, benim gibi geçmişte, hatırı sayılır ikramiyeleri son ayakta kaybedip son ayak fobisi olanlar içinse  rakip olarak başta  ; 10,1,,,, sonrasında ; 8,4,11,7,6 sıralamasını değerlendirsin ler derim.

İSTANBUL 6 lım 👇

1.AYAK : 7,6,8,,,,
2.AYAK : 5,9,3,4,,,
3.AYAK : 1,4,2
4.AYAK : 4,1,5,3
5.AYAK : 2 (ALBERTO)
6.AYAK : 9,,,,10,1,,,,


NOT : Kuponu ana şablon olarak yazdım, dileyenler yorumlara bakarak ekleme çıkarma yapsınlar, kendim de bütçeme göre yazdığım sıralamaya göre kuponumu yapacağım.

En iyi kurgu kendi kurgunuzun olduğunu unutmayıp, fikirlerine, hislerine güvendiğiniz bir kaç kişinin oyunlarından ekleme çıkarma yaparak, bütçenizi zorlamadan kuponlarınızı yapınız lütfen 🙏. Şansınız açık olsun temennisiyle, hayırlı günler dilerim 🇹🇷


Hiç yorum yok